• Anasayfa
  • Oyun
  • Death Stranding'in PC Platformuna Geleceği Doğrulandı

Kojima, Death Stranding'in PC'ye Geleceğini Duyurdu

29
6
3
3
1
Kojima, Death Stranding'in PC'ye Geleceğini Duyurdu
Kojima Productions'tan PC oyuncularını sevindirecek haber geldi. Geliştirici, PlayStation 4'e özel olarak açıklanan Death Stranding'in PC platformuna da geleceğini resmi olarak açıkladı.

Death Stranding tanıtıldığı günden bu yana PlayStation 4'e özel bir oyun olmasıyla öne çıkıyordu. Ancak Kojima Productions, PC oyuncularına müjdeli haberi verdi ve heyecanla beklenen yeni oyunun 2020 yazının başlarında PC'ye geleceğini açıkladı.

Geliştirici tarafından Twitter'dan yapılan duyuruda, "Kojima Productions, Death Stranding'in 2020 yazının başlarında PC'ye geleceğini duyurmaktan mutluluk duyuyor." ifadeleri yer aldı. Daha önce Death Stranding'in lansmandan kısa süre sonra PC platformuna geleceği konuşulsa da, yapılan tüm tanıtımlarda oyunun PlayStation 4'e özel olacağı vurgulanıyordu. Ancak bu son duyuru, ilk olarak 8 Kasım'da PlayStation 4'te yayınlanacak oyunun 1 yıldan daha kısa süre sonra bilgisayarlar oyuncularıyla buluşacağını kesin olarak belirtiyor.

Elbette yeni duyuru PC oyuncuları için ilk bakışta sevinç ve hüzünü bir arada yaşatabilir. Bilgisayarda oyun oynamayı tercih edenler, Death Stranding'i PS4 oyuncularıyla aynı anda oynayamayacak olsalar da, Kasım ayının başında çıkacak olan oyunu önceden inceleme şansı bulacaklar. Böylece satın almadan önce daha rahat karar verebilecekler. Diğer yandan umuyoruz ki, oyunu önceden oynayanlardan spoiler yemezsiniz.

Kaynak : https://kotaku.com/death-stranding-is-coming-to-pc-1839410088
29
6
3
3
1
Emoji İle Tepki Ver
29
6
3
3
1