Fortnite'a Aralarında Naruto ve Dragon Ball'un da Bulunduğu Anime Kostümleri Geleceği İddia Edildi

29
13
4
1
1
Milyonlarca oyuncuya sahip olan Fortnite hakkında yeni bir iddia ortaya çıktı. Güvenilir bir kaynağın aktardığı bilgilere göre birçok popüler animenin haklarını elinde tutan Shueisha ile Epic Games, Fortnite ve bu popüler animelerin yollarının kesişmeleri için çalışıyor.

Ülkemizde ve dünya genelinde devasa bir kitleye sahip olan battle royale oyunu Fortnite, oyunculara sunduğu içeriklerle büyük beğeni toplamış durumda. Bu içerikler, oyuna zaman zaman gelen eğlenceli etkinliklerden, Kratos ve Master Chief gibi sevilen karakterlere kadar birçok oyun içi ürünü kapsıyor. Sunduğu çeşitlilik seviyesini yukarıda tutmak isteyen Fortnite, anime hayranlarını sevindirecek bir haberle karşımızda.

Güvenilir bir kaynaktan alınan bilgiler, Fortnite oyununda ilerleyen zamanlarda neler göreceğimiz hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Bu bilgilere göre Epic Games, birçok popüler animenin haklarını elinde tutan Shueisha adlı şirketle iş birliği içinde. Bu iş birliğinin oyuna ve oyunculara nasıl yansıyacağına gelin birlikte bakalım.

Bleach, Dragon Ball, Naruto, One Piece ve daha niceleri oyunda görülebilir

Naruto ve Dragon Ball

Öncelikle battle royale türüne uzak olanlar için bunun ne olduğunu kısaca anlatalım. Bu türdeki oyunlar hayatta kalan son kişi ya da son grup olmaya dayalı olur. Tüm oyuncular ellerinde ya hiçbir şey olmadan ya da ufak tefek ekipmanlarla eşit olarak oyuna başlar ve ellerindekileri geliştirmeye çalışır. Bu da hayatta kalma şanslarını artırır. Giderek daralan bir alanda herkes birbirini elemeye çalışır ve sona kalan kişi oyunun kazananı olur.

Fortnite’a dönecek olursak, söylediğimiz gibi güvenilir bir kaynak, Epic Games’in, popüler animeleri oyuna getirmek üzere çalıştığını söylüyor. Bleach, Demon Slayer, Dragon Ball, My Hero Academia, Naruto ve One Piece bu animelerin bir kısmını oluşturuyor. Yani Epic Games ile Shueisha arasındaki anlaşma, saydığımız bu başlıkların Fortnite’ta görülmesini sağlayacak gibi görünüyor.

Bu başlıklar, oyuna sadece kostüm olarak gelseler bile büyük ilgi çekecekleri ortada. Fakat içlerinde içerik bakımından çok zengin olan animeler bulunduğu için 2 şirket, sadece kostümlerle yetinmeyip oyun içi etkinlikler de ortaya koyabilir. 

Saydığımız başlıkların Fortnite ile yollarının ne zaman kesişeceği bilinmiyor fakat sekizinci sezonun ana odağının bu animeler olabileceği düşünülüyor. Şimdilik elimizde sadece güvenilir bir kaynağın paylaştığı bilgiler olduğundan net şeyler söylemek zor. Detaylar ortaya çıktıkça sizlere aktarıyor olacağız.

Kaynak : https://gamerant.com/fortnite-anime-characters-crossover/
29
13
4
1
1
Emoji İle Tepki Ver
29
13
4
1
1