Google Artık Fotoğrafa Özel Düzenleme Önerisi Gösterecek (Ama Önemli Bir Şartla)

6
1
0
0
0
Google Fotoğraflar'a fotoğraftaki özne ve çevreye göre düzenleme önerileri geldi. Özellik, yalnızca Google One aboneleri tarafından kullanılabiliyor.

Google’ın çevrimiçi bulut depolama platformu Google One, hizmete abone olanlar için de oldukça kullanışlı araçlar sunabiliyor. Bu özellikler arasına bugün bir yenisi daha eklendi.

Bugüne kadar arka plandaki istenmeyen öğeleri kaldırmanızı sağlayan sihirli silgi gibi araçlara ve ışık ve pozlama gibi ayarlamalara sahip olan One, artık kullanıcılarına fotoğraflara özel düzenleme önerileri sunacak.

Google One’a gelen yeni düzenleme önerileri:

google one

Google One kullanıcıları, Google Fotoğraflar’a kaydedilen bir fotoğrafını açarak düzenleme bölümünde Google’ın önerdiği düzenlemelere erişebilecek. Bu düzenlemeler, fotoğraftaki özne, nesneleri ve çevreyi analiz ederek tercih edilebilecek ayarların tek dokunuşla yapılmasını sağlayacak.

Özelliğin ücretli kullanıcılar için yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor. Google, One sayfasında özelliği ve diğer bazı Fotoğraflar özelliklerini yalnızca abonelerine sunmakta olduğunu belirtiyor.

Google One, ülkemizde ayda 5,79 TL’den başlayan ücretlerle satın alınabiliyor.

6
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
1
0
0
0