HBO'dan Game of Thrones’un 8. Sezonunun Baştan Çekilmesini İsteyenlere Cevap

118
24
7
6
3
HBO, imza kampanyası düzenleyip dizinin son sezonunun tekrar çekilmesini isteyen hayranlara cevap verdi. İmza kampanyasında 1 milyondan fazla imza toplanmıştı.

Game of Thrones’un final sezonu büyük hayal kırıklığı ile bitti. İnsanların bekledikleri ile televizyon ekranında gördükleri birbirini tutmadı. Yıllardır anlatılan hikayeler ve beklenti inşa edilen olaylar unutulup gitti. 

game of thrones

Serinin hayranları, daha program yayın hayatına devam ederken yazarlar David Benioff ve D. B. Weiss’in “sırtlarını dayayacakları kaynak materyal olmadığında, dehşet verici şekilde beceriksiz” olduklarını belirttikleri bir imza kampanyası başlatmıştı. Kampanyanın amacı, son sezonun ‘doğru dürüst şekilde yeniden çekilmesini sağlamak’ idi. Bu amaçla 1 milyondan fazla imza toplanmıştı. 

Daha önce oyuncuların da hakkında açıklamalar yaptıkları kampanya hakkında son sözü, HBO’nun başkanı Casey Bloys söyledi. Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin yaz basın turuna katılan Bloys, son sezona yönelik eleştirilere cevap verdi. HBO Başkanı, “Çok popüler bir şova sahip olmanın çok, çok az kötü yanı vardır. Ama düşününce aklıma gelen bir tanesi (yapımı) bitirmeye çalıştığınızda, pek çok kişinin bu karakterlerin hikayelerinin nasıl sona ermesi gerektiğine dair bir fikri olması.” dedi. 

got

Bloys, son sezonu yeniden çekmeyi hiçbir zaman ciddi olarak düşünmediklerini söyledi. 

Emmy ödüllerinde diğer sezonlardan daha başarılı olan ve 32 adaylık alan Game of Thrones final sezonu, Bloys’a göre bu başarısıyla rüştünü ispatlamış oldu. Game of Thrones, HBO’dan yayınlandı.

Kaynak : https://www.digitalspy.com/tv/ustv/a28498296/game-of-thrones-season-8-hbo-fan-petition-reshoot-response/
118
24
7
6
3
Emoji İle Tepki Ver
118
24
7
6
3