İlk Görselleri Gelen Honor Watch Magic 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

10
5
1
1
1
Honor, yeni Watch Magic 2 akıllı saatin hem Çin’deki çıkış tarihini hem de hem de cihazın görüntülerini paylaştı. Honor’un yeni ürününü görmek için çok beklememiz gerekmeyecek gibi gözüküyor.

Honor, bağımsız bir marka haline geldikten sonra çeşitli alanlarda teknolojik ürünler üretmeye başladı. Bu alanlardan birisi de giyilebilir teknolojiler, özellikle de akıllı saatler oldu. Firma şimdi yeni bir saat tanıtmaya hazırlanıyor. 

Çinli firma, yeni cihazın anavatanında piyasaya çıkış tarihini açıkladı. Ayrıca saate ait ilk fotoğraflar da ortaya çıktı. Her ne kadar bu görseller çok fazla detay içermese de insanları heyecanlandırmayı başardı.

Watch Magic 2 ile tasarım yenilendi

honor watch magic 2

Watch Magic 2’yi selefi ile karşılaştırdığımızda ilk göze çarpan şey tasarımda yapılan değişiklikler oluyor. İncelen çerçeve, saatin kadran ekranına daha yakın seviyede olacak şekilde tasarlanmış. Bu da önceki versiyonda gördüğümüz klasik saat görünümünden uzaklaşıldığı anlamına geliyor. 

Watch Magic 2 ayrıca çok daha monokromatik gözüküyor. Yani cihazın neredeyse tamamı tek renk ve o rengin tonları üzerinden tasarlanmış. Orijinal tasarımdan bu saate gelen özellikler arasında ise kadran pininin üzerindeki kırmızı şerit ve kadran etrafındaki yazılar yer alıyor. 

Akıllı saatin kordonu ise deri gibi gözüküyor. Bu kordon muhtemelen değiştirilebilir olacak. Ayrıca saatin daha renkli varyantlarının da piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Yine de genel olarak baktığımızda saat çok daha zarif duruyor.

 

Watch Magic 2'nin özellikleri henüz belli değil

honor watch magic 2

İlk gelen görüntülere göre Honor Watch Magic 2, oldukça modern görünüşlü bir cihaz olacak ve klasik saat görünümünü küçültme yoluna gidecek. Böylece saat daha “akıllı saat gibi” gözükecek. Cihazın teknik özellikleri ya da yetenekleri konusunda ise bir açıklama yok. Bu detayları muhtemelen saatin, 26 Kasım’da Çin’de piyasaya çıkmasıyla öğreneceğiz. 

Yeni saatler Çin’de piyasaya Honor V30 ile birlikte girecek. Tanıtım etkinliği Çin’in başkenti Pekin’de yapılacak. Cihazın dünya pazarına ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor. 

Kaynak : https://www.techradar.com/news/honor-watch-magic-2-launch-date-confirmed-and-weve-got-the-first-images
10
5
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
10
5
1
1
1