Kripto Para Yatırımcıları Toplansın: ICRYPEX, Arkadaşınızın Arkadaşının Arkadaşı Bile Üye Olsa Bitcoin Hediye Edecek!

17
2
1
0
0
Kripto para borsası ICRYPEX, kullanıcıların Bitcoin kazanabilecekleri yeni bir kampanya başlattı. Şirket, bu kampanya kapsamında platforma kazandırılan her yeni kullanıcı için, yatırımcılara ödül verecek.

Türkiye’nin en popüler kripto para borsalarından bir tanesi olan ICRYPEX, yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Şirket, bu kampanya kapsamında arkadaşlarını getiren yatırımcılara hediye Bitcoin dağıtacak. Hem de getirilen her yeni kullanıcı için, yeniden hediye verilecek.

ICRYPEX’in başlattığı kampanya, 31 Ağustos 2022’ye kadar devam edecek. Yatırımcılar, bu süreçte platforma getirecekleri her yeni katılımcı için 20 TL değerinde Bitcoin kazanacaklar. Kazandırılan bir kullanıcının getirdiği yeni bir kişi için 10 TL, son gelenin getireceği bir sonraki kişi içinse 5 TL kazanılacak. Üstelik ICRYPEX’e üye olan herkese de doğrudan 30 TL değerinde Bitcoin verilecek.

İnternet sitesi sahipleri de katılabiliyor!

ICRYPEX

ICRYPEX’in kampanyası, yalnızca bireysel tüketiciler için geçerli değil. İnternet sitesi sahipleri de kendi referans kodları ile platforma üye toplayabilir, topladıkları her yeni üye için hediye Bitcoin kazanabilirler. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, bir kişinin kazanabileceği en yüksek hediye Bitcoin miktarının 10 bin TL olacağı belirtiliyor.

Yani bu kampanyayı şu şekilde özetleyebiliriz: Üye olduğunuzda +30 TL, bir arkadaşınız sizin aracılılığınız ile üye olduğunda +20 TL, arkadaşınızın arkadaşı üye olduğunda +10 TL, arkadaşınızın arkadaşının arkadaşı üye olduğunda +5 TL; yani toplam 65 TL değerinde Bitcoin hediye edilecek. Ayrıca bu durum üye olan tüm arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızın arkadaşlarının sayısı kadar katlanabilir.

Eğer sizler de ICRYPEX’in başlattığı kampanya ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve hemen hediye Bitcoin kazanmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

17
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
2
1
0
0