• Anasayfa
  • Mobil
  • İddia: Google Pixel 3a Test Ediliyor, Yakında Duyurulacak

Google Pixel 3a'nın Test Aşamasında Olduğu ve Yakında Duyurulacağı İddia Edildi

5
1
0
0
0
Yetkili bir Google çalışanı paylaştığı bir fotoğrafı henüz tanıtılmamış bir telefondan çektiğini söyledi. İnsanlar telefonun Pixel 3a veya Pixel 3a XL olabileceğini düşünüyor.

Google’ın Pixel 3a ve Pixel 3a XL telefonları hakkında birçok söylenti uzun zamandır internet ortamlarında konuşuluyor. İnsanlar da doğal olarak telefonları merak etmeye başladılar. Google’ın yönetici yardımcılarından Hiroshi Lockheimer’in Twitter’da paylaştığı bir gönderisine göre telefonlar yakında tanıtılabilir.

"Dün Bill Hewlett ve Dave Packard'ın ofisini görmeye gittim ve fazlasıyla havalıydı. AMA... Fotoğrafları faha piyasaya çıkmamış bir telefonla çektim. Yüksek ihtimalle bunları burada paylaşmamam gerekiyor. Ofis böyle görünüyor."

Lockheimer gönderisinde Google’ın henüz duyurulmamış bir telefonu ile çektiği fotoğraftan bahsediyor ve normalde bunu kamuya açık bir yerde paylaşmaması gerektiğini belirtiyor. Gönderinin devamında Bill Hewlett and Dave Packard’ın 60’lardan kalma bir ofisinden çekilmiş fotoğraf yer alıyor. Bu da telefonun günlük kullanımının test edildiği anlamına geliyor olabilir. Pixel 4 de pek yakında çıkmayacağına göre bahsedilen telefonun Pixel 3a veya Pixe 3a XL olması muhtemel. Eğer doğru tahmin ettiysek yakın zamanda telefonların tanıtımı gerçekleşebilir.

Pixel 3a ikilisinin firmanın amiral gemi sınıfındaki telefonlarının altında, orta segment sınıfında ve daha ucuz bir fiyat ile satışa sunulması bekleniyor. Telefonların kamera kalitelerinin amiral gemisi Pixel 3 ile aynı olacağı söyleniyordu. Telefonlar hakkında başka resmi bir bilgi henüz yok.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2019/03/31/googles-svp-possibly-testing-a-mid-range-pixel-3a-could-be-released-soon/
5
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
0
0
0