Instagram Kullanıcılarını Çıldırtan 'Aynı Hikayenin Tekrar Tekrar Gösterilmesi' Hatası Çözüldü

26
12
2
1
0
Instagram, biri süredir kullanıcıların karşı karşıya olduğu aynı hikayelerin tekrar tekrar gösterilmesi hatası an itibarıyla giderilmiş gibi görünüyor.

Güncelleme: Sosyal medya kullanıcılarının yapmış oldukları paylaşımlar ve kendi gerçekleştirmiş olduğumuz kontroller dahilinde an itibarıyla 'aynı hikayelerin tekrar tekrar gösterilmesi hatası' giderilmiş gibi duruyor. Söz konusu hata ile karşılaşmaya devam ediyorsanız kullandığınız cihazın uygulama mağazasından Instagram uygulamasını güncellemenizi tavsiye edebiliriz.

Haberin orijinali: Zaman zaman sinir bozucu hatalarıyla gündeme gelebilen Instagram, son zamanlarda kullanıcılarına bu hatalardan birini daha yaşatıyor. Birçok Instagram kullanıcısının sosyal medyada yaptıkları paylaşımlara göre platform, kullanıcıların seyrettikleri hikâyeleri hiç açılmamış gibi tekrar gösteriyor

Kullanıcıların aynı hikâyeleri tekrar tekrar görmelerine neden olan bu hatanın kaynağı hakkında bir tahmin bulunmuyor. Öte yandan Reddit’te bir paylaşımın altında toplanan kullanıcılardan bazıları, hatayı sadece bugün değil, pazartesi gününden bu yana yaşadıklarını aktarıyor.

Meta’dan bir açıklama geldi:

instagram hikaye

The Verge’ün ulaştığı Meta sözcüsü Christine Pai, Meta’nın söz konusu hatanın farkında olduğunu ve her şeyi normale döndürmek için çalışmaların hızla devam ettiğini paylaştı. Pai, kullanıcılardan hata nedeniyle özür dilerken, hata hakkında daha fazla detaya yer vermedi. Sosyal medyada kullanıcılardan gelen tepkilerden bazılarıysa şu şekildeydi:

instagram

"Deja vu yaşıyorum sanmıştım"

instagram

"Aynı beş Instagram hikâyesini tüm gün boyunca gördüm."

instagram

"Instagram beni neden aynı hikâyeleri 100 kez izlemeye zorluyor?"

instagram

"Instagram hikâyelerini tekrar tekrar izlemek benim kişisel cehennemim."

Bu da bize gelen bir yanıt

bu da bize gelen bir yanıt

 
Kaynak : https://9to5mac.com/2022/06/14/instagram-bug-stories-opened-before/
26
12
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
26
12
2
1
0