Instagram'da Nasıl Bedava Çekiliş Yapılır?

17
2
0
0
0
Instagram'dan çekiliş düzenlemek daha çok kişiye ulaşmak ve etkileşimlerinizi artırmak için en işe yarar yolların başında gelir. Instagram'da ücretsiz olarak çekiliş yapabileceğiniz You To Gift platformuna yakından bakıyoruz.

Instagram’da çekiliş düzenlemek, Sadece yeni kullanıcılar çekmek için değil, aynı zamanda var olan takipçilerinizle etkileşimi artırmak için de başvurabileceğiniz popüler yollardan birisidir. 

Binlerce, hatta yüz binlerce kişinin katılım sağlayacağı bir çekilişi başlatmak kolaydır ancak daha sonrasında katılımcılarınızın güvenini kazanmak ve organizasyonunuzun güvenilir olduğunu göstermek için çekilişi gerçekeştireceğiniz platform da son derece önemlidir. Bunun için popüler çekiliş platformlarından You To Gift’i kullanabilir, çekilişleri hızlı ve şeffaf bir şekilde yürütebilirsiniz.

You To Gift’i yakından tanıyalım:

You To Gift

İngilizce, Türkçe, Rusça ve Ukraynaca olmak üzere 4 farkı dil desteği bulunan You To Gift, kullanıcılara son derece basit bir çekiliş deneyimi sunuyor. Öncelikle platformu kullanmak için sıfırdan üye olmanın gerekli olmadığını, Instagram hesabıyla giriş yapmanın yeterli olacağını belirtelim.

Hızlı ve ücretsiz olarak çekiliş deneyimi sunan You To Gift’e giriş yaptıktan sonra, sosyal ağlarınızda çekiliş ile ilgili yer alan tüm veriler bu platformda toplanıyor ve kendi belirlediğiniz kriterlere göre çekilişi başlatabiliyorsunuz. Dilerseniz You To Gift’te nasıl çekiliş yapabileceğinizi adım adım birlikte öğrenelim.

You To Gift’te nasıl çekiliş yapılır?

you to gift

  • Adım #1 Buraya tıklayarak You To Gift’in internet sitesine gidin.
  • Adım #2 Çekiliş yapmak istediğiniz platforma ait hesabınızla siteye giriş yapın.
  • Adım #3 Yapmak istediğiniz çekilişin türünü belirleyin (Tek bir gönderi içinde ya da birden fazla gönderi içinde yer alan takipçiler gibi)
  • Adım #4 Çekiliş hakkının nasıl belirleneceğini seçin (Tek kullanıcı için tek çekiliş hakkı veya ne kadar arkadaş etiketlendiyse o kadar çekiliş hakkı gibi)
  • Adım #5 Çekilişte yer alacak kazanan sayısını belirleyin
  • Adım #6 Tüm bilgileri onayladıktan sonra verilerin toplanmasını bekleyin.
  • Adım #7 Rastgele butonunu kullanarak çekilişi başlatın.
  • Adım #8 Kazanan kullanıcının kriterleri karşılayıp karşılamadığına bakın.

Gördüğünüz üzere You To Gift’te çekiliş yapmak bu kadar basit. You To Gift, kullanıcıların çekiliş yaparken bu süreci canlı olarak takipçileriyle paylaşmasını, bu sayede takipçilerin çekilişin şeffaflığından emin olabileceklerinin altını çiziyor.

17
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
2
0
0
0