11
3
2
1
0

Bugün bir akıllı telefona sahip olan hemen her kullanıcı, dünyanın en popüler sosyal ağlarından bir tanesi olan Instagram'ı aktif olarak kullanıyor. Pek çok kullanıcının gününün büyük bir bölümünü harcamasına neden olan platform, sahip olduğu özelliklerle de en iyi kullanıcı deneyimini sunmaya çalışıyor. Ancak bugün milyonlarca kullanıcı, Instagram'ın sahip olduğu bazı özelliklerden haberdar değiller.

Dün sizler için hazırladığımız bir içeriğimizde, Fobito isimli YouTube kanalımızın yeni bir video serisine başladığını, bu video serisinde de mobil uygulamaların hangi kullanıcı verilerine ulaştığını irdeleyeceğimizden bahsetmiştik. Fobito bugünse, Instagram'da bulunan ancak pek çok kullanıcının bilmediği özellikleri aktarmak için yepyeni bir seriye başladı. 

Instagram

Instagram ile ilgili olarak başlattığımız yeni serimizin ilk bölümünde, başta "mavi tik" olmak üzere, platformun sahip olduğu bazı özelliklerden bahsedeceğiz. Bu arada, sıkı takipçilerimiz mavi tik özelliğinin çok popüler olduğunu düşünüyor olsalar da bu özelliğinin hala pek çok kullanıcı tarafından bilinmediğini, bazı kullanıcıların ise nasıl mavi tık alınacağı konusunda yardım taleplerinde bulunduğunu açıkça belirtmek gerekiyor. Ayrıca bu video, sadece mavi tik özelliğini ve bu onayın nasıl alınacağını değil, diğer bazı özellikleri de kapsıyor...

11
3
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
11
3
2
1
0