• Anasayfa
  • Oyun
  • Kingdom Hearts III'ün Yeni Oyun Modu Yarın Geliyor

Kingdom Hearts III'ün Yeni Oyun Modu Yarın Geliyor

4
0
0
0
0
Konsol platformlarının en gözde oyunlarından birisi olan Kingdom Hearts III, yepyeni bir oyun moduna kavuşuyor.

19 Mart 2018'te başlayan ve 24 Mart 2018 tarihinde biten Oyun Geliştiricileri Konferansı'nda konuşma yapan (Game Developers Conference) Kingdom Hearts III'ün yönetici ortağı Tai Yasue, oyunun beklenen 'Kritik Mod'unun çok yakında geleceğini duyurmuştu. Görünen o ki Yasue'nin 'çok yakın' söyleminin arkasındaki planları beklediği gibi yürümedi.

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir aksiyon rol yapma oyunu olan Kingdom Hearts III oyun serisinin yapımcısı Tetsuya Nomura, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda büyük güncellemenin yarın yayımlanacağını duyurdu.

Selamlar, en son gönderimin üzerinden uzun bir süre geçti. Bahar geldi ve umarım herkesin işleri yolunda gidiyordur. #KingdomHearts III'ün uzun zamandır beklenen Kritik Modu yarın ücretsiz bir şekilde güncelleme ile edinilebilecek. Önceki oyunlara göre bazı şeyleri değiştirdik, umarım beğenirsiniz. - Nomura

Yaptığı paylaşımda oyuna sahip olan kişilerin güncellemeden ve dolayısıyla yeni oyun modundan ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğini belirten Nomura, güncellemenin yarın sabah saat 10.00'da (TSİ) yayımlanacağını da değiniyor.

Kaynak : https://www.gameinformer.com/dlc/2019/04/22/kingdom-hearts-iiis-critical-mode-arrives-tomorrow
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0