• Anasayfa
  • Mobil
  • Lenovo, Note Serisi Yeni Telefonunu 5 Eylül'de Tanıtacak

Lenovo, Note Serisi Yeni Akıllı Telefonunu Tanıtacağı Tarihi Duyurdu

9
6
1
0
0
Çin teknoloji şirketi Lenovo, Note serisine yeni bir cihaz daha eklemeyi planlıyor. 5 Eylül 2019’da yapacakları bir etkinlik için davetiye dağıtan şirketin davetiyelerindeki “#KillerNote” etiketi bu iddiayı güçlendiriyor.

Lenovo, geçtiğimiz ekim ayında K9 modeli telefonunu piyasaya sürmüştü ve ardından mayıs ayında K9 Note modeli de piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise Çin akıllı telefon üreticisi yeni bir Note serisi telefon tanıtmaya hazırlanıyor.

Yeni telefon, 5 Eylül’de yapılacak bir lansman etkinliğinde tanıtılacak. Etkinlik için gönderilen davetiyelerde "Get ready to witness the magnificent. Block your dates for #KillerNote on 5th September 2019" yazısı bulunuyor. Buradaki #KillerNote etiketi telefonun Note serisine eklenebileceğine işaret ediyor. Şirket ise bu konuyla alakalı daha fazla bir bilgi vermiyor.

Lenovo

Henüz kesin bir bilgi olmamasına rağmen şimdilik yeni tanıtılacak cihazın Lenovo K10 Note olması bekleniyor. Cihazla ilgili herhangi bir şey bilmiyoruz ancak telefonun önümüzdeki ay etkinlikte tanıtılacağını göz önüne aldığımızda önümüzdeki günlerde cihazla ilgili bilgiler edinebiliriz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/lenovo_note_series_launch_september_5-news-38853.php
9
6
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
6
1
0
0