• Anasayfa
  • Mobil
  • LG'den Ekranı Uzayabilen Telefonuyla İlgili Tanıtım Videosu

LG'nin Explorer Project Kapsamındaki İkinci Telefonun Ekranı 'Uzayabilecek' [Video]

11
2
1
0
0
LG, Explorer Project kapsamındaki yeni telefonuyla ilgili bir tanıtım videosu paylaştı. Wing'den sonraki ilginç tasarımlı ikinci telefon olacak bu cihaz, uzayabilen bir ekrana sahip olacak gibi görünüyor. LG'nin yeni telefonunu ne zaman duyuracağı şu an için bilinmiyor.

Güney Koreli teknoloji devi LG, dün itibarıyla yeni bir dönem başlattı. Düzenlediği bir etkinlikte "T" harfi şeklindeki telefonu Wing'i duyuran şirket, bu telefonla "Explorer Project" isimli yeni projesinin de startını vermiş oldu. Geçmiş dönemlerde sizlere bu projeden bahsederken, LG Wing'in bu projedeki tek telefon olmayacağından zaten bahsetmiştik. LG, bu durumun göstergesi niteliğinde olan yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

LG'nin dün itibarıyla resmen başlatmış olduğu Explorer Project isimli yeni projesi, mobil ürünler için yeni keşiflerin yapılmasını içeriyor. Şirket, oldukça umutlu olduğu bu proje kapsamında ilginç tasarımlı ancak işlevsellik yönünden çok konuşulacak cihazlar geliştirmeye çalışacak. LG'nin yaptığı yeni paylaşıma göre bu proje kapsamında göreceğimiz ikinci akıllı telefonsa, uzayabilen bir ekrana sahip olacak.

İşte LG'nin Explorer Project kapsamında duyuracağı yeni telefon

LG

LG, yeni telefonuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Ancak "Nefesini tut" sloganı, bu telefonun oldukça heyecan verici olacağının bir göstergesi. Zaten videodan anlayabildiğimiz kadarıyla bu telefonun oldukça ilgi çekici olacağını ifade edebiliriz. Çünkü görünüşe göre LG'nin Explorer Project kapsamındaki yeni akıllı telefonun ekranı, uzayabilen bir yapıya sahip olacak.

Aslına bakacak olursak uzayabilen ekranlı fikri, tarihte ilk kez gündeme gelen bir şey değil. Geçtiğimiz dönemlerde de ZTE, yana doğru uzayabilen bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını doğrulamıştı. Ancak bu telefon henüz duyurulmadı. Ayrıca şirket, süreç içerisinde çektikçe uzayan ekranlı telefonuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Muhtemelen LG, Explorer Project kapsamındaki yeni telefonuyla ZTE'nin önüne geçmiş olacak. 

İşte LG'nin ilerleyen süreçte duyuracağı yeni telefonu için paylaştığı video

Kaynak : https://www.theverge.com/2020/9/14/21436954/lg-extendable-sliding-phone-teaser-explorer-project-wing-mobile
11
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
2
1
0
0