• Anasayfa
  • Oyun
  • EA Originals Oyunu Lost in Random'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

EA Originals Oyunu Lost in Random'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

7
0
0
0
0
EA Originals serisinin dokuzuncu oyunu olacak Lost in Random'ın çıkış tarihi EA Play Live'da duyuruldu. Kız kardeşini kurtarmaya çalışan bir karakteri konu alacak oyun 10 Eylül'de geliyor.

Tim Burton tasarımından ilham alınarak geliştirilen, EA Original serisinin en son oyunu Lost in Random, yakında yayınlanıyor. Oyuncular, EA Play Live’daki bilgilere göre 10 Eylül’de çıkacak olan oyunda Random’ın karanlık sırrını çözmek için altı farklı dünyada maceraya atılacak.

Oyunun Even adlı baş kahramanı, kız kardeşi Odd’ı kurtarmak için Dicey karakterinin yardımıyla maceraya atılır. Dicey’nin zamanı ve dünyayı değiştirmek gibi yeteneklerinin Even’a macerasında çok yardımı dokunur. Oyuncular, oyundaki korkunç düşmanlarla karşılaştığında Dicey’nin güçlerini kullanacaklar. Oynanış videosunu fragmanında da göreceğiniz gibi oyun pek de korkutucu değil ama geliştirici Zoink gayet güzel bir atmosfer yaratmışa benziyor.

Oyundaki kartlar karaktere çeşitli güçler verecek

lost in random

Lost in Random’da ilerlerken oyuncular karşılaşma esnasında kartlardan faydalanabilecek, tuzaklar kurabilecek veya düşmanlara güçlü darbeler vurabilmek için ‘çağırma’ silahları kullanabilecekler, kalkanlar 'çağırabilecekler' ve iyileştirme büyüleri yapabilecekler. Kartlardan birisi Dicey’i saatli bombaya dönüştürebiliyor; ama merak etmeyin karakterin kendisi zarardan etkilenmiyor.

Lost in Random; Nintendo Switch, PC, Xbox One, PS4, PS5 ve Xbox Series X ve S’te oynanabilecekken PC sürümü hem Origin’de hem de Steam’de oyunculara sunulacak. Knockout City, It Takes Two, Unravel ve Fe gibi EA Originals oyunlarının ardından Lost in Random, serinin dokuzuncu oyunu olacak. Bahsi geçen oyunlardan ‘Fe’ de yine Zoink tarafından geliştirilmiş bir oyun

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/lost-in-random-gets-september-10-launch-date-at-ea-play-live/1100-6494263/
7
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
0
0
0
0