• Anasayfa
  • Sinema
  • Netflix'in Yeni Filmi: Rim of the World Yayımlandı

Netflix'in Yeni Filmi Rim of the World Yayımlandı

17
7
5
2
0
"Thor” ve “X-Men: Birinci Sınıf” filmlerinin senaristi Zack Stentz'in kaleme aldığı, McG'nin yönettiği Netflix'in yeni filmi "Rim of the World" yayımlandı.

Senarist, yapımcı ve yönetmen Drew Pearce, Hollywood’un temelde devasa bütçelerle sahip gişe rekorları kırmaktan başka amacı olmayan içi boş filmler yapmaktan başka bir şey yapmadığını ve küçük ölçekli sanat filmlerine yeteri değeri vermediğini belirtti. Bunun sonucunda da küçük film yapımcıları çevrimiçi film platformlarına yönelmek zorunda kalıyor. Netflix de bu platformların en büyüğü konumunda.

Zack Stentz de Netflix’in bünyesine giren yazarlardan birisi. “Rim of the World” yönetmen Stentz’in üç yıl önce geliştirmeye başladığı bir yapım. Film, eğlenmek için gittikleri yaz kampında dünyayı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişmek zorunda kalan dört gencin hikâyesini konu ediyor. Bilim kurgu ve macera öğelerini de içinde barındıran film oldukça merak uyandırıcı.

Stentz, Rim of the World filmini yaparken son dönemlerde çokça izlenen ”Stranger Things” gibi dizilerden etkilendiğinden bahsetti. Netflix film için 40 günlük bir üretim programı ve gayet iyi bir bütçe verdi.

Netflix, şuan Apple ve Disney gibi rakiplerinden 139 milyon kayıtlı aboneyle açık ara önde. Ancak Netflix işleri daha da büyütmeye niyetli. Şirketin ileriye dönük planlarında Hollywood’un yapmadığı veya yapamayacağı filmleri yapmak var. Bu plan şimdiye kadar iyi işliyor gibi duruyor.

Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Kaynak : https://bgr.com/2019/05/26/netflix-new-release-movie-rim-of-the-world/
17
7
5
2
0
Emoji İle Tepki Ver
17
7
5
2
0