Netflix’te İzlediklerinizi Instagram Hikayeler'de Paylaşma Özelliği Android'e Geldi

44
2
2
1
1
Daha önce sadece iOS kullanıcılarının sahip olduğu favori içeriği Instagram Hikayeler'de paylaşma özelliği artık Android kullanıcılarına da açıldı.

Netflix, Android kullanıcılarının merakla beklediği favori içerikleri Instagram Hikayeler'inde paylaşma özelliğini nihayet getirdi. Şimdiye kadar kullanıcıların favori Netflix içeriklerini Instagram Hikayelerinde paylaşabilmeleri için iOS kullanıyor olmaları gerekiyordu. Netflix, Ocak 2019 tarihinde iOS cihazlar için getirdiği bu özelliği uzun bir süre sonra Android cihazlara da getirdi.

Favori içeriğinizi paylaşmak isterseniz Netflix mobil uygulamasına girdikten sonra paylaşmak istediğiniz içeriğe dokunun ve paylaş seçeneğine tıklayıp Instagram Hikayeleri seçeneğini seçin. Instagram Hikayeler kısmında favori içeriğinizin resmi paylaşmak için hazır hale gelecektir. İsterseniz daha fazla özelleştirip paylaşabilirsiniz.

Netflix bir basın bülteninde ise şu açıklamaları yaptı: “Sevdiğiniz içerikleri artık tüm Android cihazlarda aracılığıyla Instagram Hikayenizde paylaşabilirsiniz. Bir filmdeki favori karakterinizi arkadaşlarınıza tahmin ettirebilir veya bir filmden sonra ruh halinizi belli etmek için bir GIF kullanabilirsiniz. Yaptığımız işin amacı, izlemekte olduğunuz içeriği paylaşmayı kolaylaştırmak ve arkadaşlarınızın yeni içerikler bulmasına yardımcı olmak.“

Kaynak : https://www.91mobiles.com/hub/netflix-for-android-share-as-instagram-stories/
44
2
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
44
2
2
1
1