Neymar ve Pogba'nın Call of Duty: Modern Warfare 2'de Nasıl Görünecekleri Ortaya Çıktı!

16
2
1
0
0
Call of Duty: Modern Warfare 2'nin çıkışına saatler kala dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Oyuna ekleneceği söylenen futbolcuların görüntüleri paylaşıldı. Sızıntılar doğruysa diğer futbolcuların nasıl görünecekleri de yakında belli olacaktır.

Video oyun tutkunları için heyecanın tavan yaptığı günlerdeyiz. Zira saatler sonra, büyük bir merakla beklenen Call of Duty: Modern Warfare 2 piyasaya sürülecek. Böylelikle yılın en çok beklenen oyunlarından biri oyunseverlerle buluşmuş olacak.

Gelen son haberler ise bir süre önce gündeme gelen iddiaları doğrular nitelikte. Hatırlayan okurlarımız olacaktır; bundan birkaç hafta önce Call of Duty: Modern Warfare 2 ile ilgili bir iddia gündeme gelmişti. Bu iddiaya göre Messi, Neymar ve Pogba gibi dünyanın en ünlü futbolcularından bazıları, oynanabilir operatörler olarak karşımıza çıkacaktı. Şimdiyse bu iddia ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Neymar ve Pogba'nın Call of Duty: Modern Warfare 2'de nasıl görünecekleri ortaya çıktı!

Call of Duty: Modern Warfare 2

Reddit'te oyun sızıntıları ve iddialar ile ilgili açılan bir başlığın altında, Neymar ile Pogba'nın sızdırılmış görüntüleri paylaşıldı. Bu görüntüler, ünlü futbolcuların Call of Duty: Modern Warfare 2'de nasıl görüneceklerini ortaya koyuyordu. Eğer bu görüntüler gerçekse Messi, Klaus, Reyes ve Connor gibi ünlü isimler de yakın bir gelecekte oynanabilir operatörler olarak karşımıza çıkabilir.

Call of Duty: Modern Warfare 2 için geri sayım devam ederken, geliştirici ekipten de önemli bir hamle geldi. Bir süredir ön sipariş kapsamında satın alınabilen oyun için 55 GB büyüklüğünde bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme, açık beta dönemde kullanıcılardan gelen geri bildirimlere odaklanıyordu. Ultra gerçekçi grafikleriyle mest eden oyunun neler sunacağı, 28 Ekim 2022 saat 12:00 (TSİ) sularında belli olacak...

16
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
2
1
0
0