İnternetine Güvenmeyen Almasın: Call of Duty: Modern Warfare II, Daha Çıkış Yapmadan 55 GB Güncelleme Aldı

7
5
2
0
0
Call of Duty: Modern Warfare 2 için bir güncelleme yayınlandı. Oyun daha piyasaya sürülmeden yayınlanan bu güncelleme, tam 55 GB büyüklüğünde. Tahmin edebileceğiniz gibi çoğu oyuncu, güncellemenin boyutundan pek de memnun değil...

Video oyun tutkunları, bir süredir Activision cephesine kulak kesilmiş durumdalar. Bunun nedeni, birkaç ay önce tanışma imkanı yakaladığımız Call of Duty: Modern Warfare 2'nin yarın itibarıyla piyasaya sürülecek olması. Oyuncuların meraklı bekleyişleri sürerken, geliştirici ekipse oyunla ilgili son çalışmalarını yapıyor. Şimdiyse bu oyunla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşanmış durumda.

Geliştirici ekip, Call of Duty: Modern Warfare 2'yi daha piyasaya bile sürmeden, büyük bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, en çok da boyutu ile gündem olacak gibi görünüyor. Zira boyutu, James Webb Uzay Teleskobu’nun sahip olduğu SSD kapasitesi ile neredeyse aynı. Tam 55 GB!

Ön sipariş kapsamında satın alan tüm oyuncular, bu güncellemeyi yapmak zorunda!

Call of Duty Modern Warfare 2

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan oynanış görüntüleriyle kendine hayran bırakan Call of Duty: Modern Warfare 2'yi ön sipariş kapsamında satın alıp bilgisayarına yükleyen tüm oyunseverler, bu güncellemeyi yapmak durumunda kalacaklar. Oyunu yarın itibarıyla satın alanlar ise bu güncellemeden muaf olacak. Zira ekip, oyunun yükleme dosyalarını son güncellemeyi içerecek şekilde değiştirecek.

Peki 55 GB'lik bu güncelleme neler sunuyor?

Güncelleme notlarına baktığımızda, beta sürüm kapsamında erişime açılan oyuna gelen geri bildirimlere odaklanıldığını görüyoruz. Bu bağlamda; takım arkadaşlarının ayak sesi düşürüldü, üçüncü şahıs açısı ile silahlar da yeniden ayarlandı. Ayrıca düşmanların üzerine elmas simgesi eklenmesi gibi birkaç küçük değişiklik de bu güncelleme ile Call of Duty: Modern Warfare 2 oyuncularına sunulacak...

Türkiye'de en çok satan oyunları incelemek isterseniz:

Call of Duty: Modern Warfare 2'ye verecek param yok ancak oyun arıyorum diyenlere:

Steam'in başlattığı cadılar bayramı indirimlerinde satın alabileceğiniz en iyi oyunlar:

Türkiye'de oyunculuk bitiyor mu?

Oyun oynamak için alternatif arayanlara:

Kaynak : https://www.dsogaming.com/patches/call-of-duty-modern-warfare-2-pc-day-one-update-is-55gb-in-size/
7
5
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
5
2
0
0