• Anasayfa
  • Oyun
  • Overwatch’ın Yeni Karakteri Sigma Tanıtıldı

Overwatch’ın Gizemli Yeni Karakteri Tanıtıldı: İşte Karşınızda 'Sigma'

10
2
1
0
0
Bir süredir Blizzard Entertainment’ın Overwatch’a yeni bir karakter getireceği söylentileri etrafta dolanıyordu ve söylentiler doğru çıktı. Yeni karakter Sigma yakın zamanda oyuna getirilecek.

24 Mayıs 2016 yılında piyasaya sürülen bir çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu olan Overwatch, çıktığı günden bu yana çeşitli güncellemelerle gelişmeye devam ediyor. Popüler oyun, yeni karakterlerle oyunculara oynanış alanında çeşitlilik sunmayı ihmal etmiyor. Yayınlanan yeni bir video ile oyuna gelecek yeni bir karakteri duyuran Overwatch, karakter hakkında fikir sahibi olmamıza olanak sağlıyor. 

Videoda gördüğümüz kadarıyla karakterimiz Sigma, kafayı evrenin sırlarını çözmekle bozmuş bir astrofizikçi ve yanlış giden bir deney sonucunda perişan hâle geliyor. Karakterimizin yetenekleri konusunda herhangi bir bilgi verilmese bile Sigma’nın yerçekimini kontrol edebildiğini görüyoruz. Reddit’te hakkında açılan başlıklarda karakterin mermileri ve el bombalarını yerçekimini kullanarak etkisiz hâle getirebileceği ya da geri gönderebileceği konuşuluyor. 

Karakterin ne zaman oyuna dâhil olacağı da henüz bilinmiyor ancak bundan bir önceki karakter Baptiste, Blizzard’ın onu duyurmasından yaklaşık bir ay sonra oyuna getirilmişti. Bu bilgi göz önüne alındığında, Blizzard aynı stratejiyi izlerse karakteri bir aydan kısa bir süre içerisinde oyunda görebiliriz. 

Overwatch’ın her yıl yaptığı mevsimlik Summer Games etkinliği şu anda hâlâ devam ediyor. Oyuna son gelen güncelleme ile birlikte oyuncuların bir oyun süresi boyunca tek bir role bağlı kalma sistemi gelmişti. Bu güncelleme aslında problemleri çözmesi gerekirken bazı oyuncular için daha büyük bir problem kaynağı olmuştu.  

Kaynak : https://www.vg247.com/2019/07/22/overwatch-sigma-announcement-trailer/
10
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
1
0
0