• Anasayfa
  • Oyun
  • Red Dead Redemption 2, DLSS Desteğine Kavuşuyor

Red Dead Redemption 2, Bilgisayarlarda Daha Hızlı Çalışmasını Sağlayacak Bir Güncelleme Alacak

47
4
2
1
0
Rockstar Games tarafından geliştirilen Red Dead Redemption 2, 13 Temmuz'da büyük bir güncelleme alacak. Blood Money adlı güncellemeyle oyunun bilgisayarlarda daha hızlı çalışması sağlanacak.

ABD merkezli oyun geliştiricisi Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 ve çoklu oyunculu sürümü Red Dead Online için yakında Nvidia DLSS desteği sunacak. Rockstar, Red Dead Online’ın 13 Temmuz’da ‘Blood Money’ adında büyük bir güncelleme alacağını ve bu güncellemede DLSS özelliği de yer alacağını açıkladı.

Bu, tek oyunculu ve online oyunların Nvidia’nın yapay zeka destekli video ölçekleme teknolojisi sayesinde, oyunda saniye başına alınan kare sayısında artış olacağı ve daha pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşanacağı anlamına geliyor.

DLSS Teknolojisi Yayılmaya Devam Ediyor

Nvidia DLSS

DLSS teknolojisi yavaş yavaş birçok tanınmış oyuna gelmekte. Son zamanlarda bu teknolojiyi bünyesine dahil eden oyunlar arasında Rainbow Six Siege, Call of Duty: Warzone and Doom Eternal bulunmakta. Bu teknolojiyi kullanan oyun sayısı ne kadar artarsa bu oyuncular için o kadar iyi; DLSS, desteklenen oyunlar sayesinde performans bakımından gittikçe iyileştiriliyor.

Red Dead Online’a gelecek olan Blood Money güncellemesiyle DLSS desteğinin yanı sıra yeni ‘suçlar’ bulunacak. Bu yeni görevler tek başına veya grup hâlinde gerçekleştirilebilecek. Oyuncular görevlerde çok aşamalı soygunlar yapılabilecek ve daha birçok suç işleyebilecek

Kaynak : https://www.techradar.com/news/red-dead-redemption-2-gets-nvidia-dlss-support-to-make-it-run-better-on-your-pc
47
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
47
4
2
1
0