• Anasayfa
  • Mobil
  • Redmi Note 7 Pro İki Ülke Dışında Satışa Sunulmayacak

Redmi Note 7 Pro, İki Ülke Dışında Satışa Sunulmayacak

76
43
7
3
1
Xiaomi, Redmi Note 7 Pro'yu Çin ve Hindistan dışında satışa sunmama kararı aldı.

Redmi Note 7 ve Redmi Note 7 Pro, şu an fiyat - performans olarak en iddialı telefonlar olarak dikkat çekiyor. Pro modelinin 200 dolarlık fiyata sahip olması dolayısı ile ayrı bir ilgi çekiyor.

Maalesef Xiaomi, Pro modelinin Çin ve Hindistan dışında satılmayacağını bildirdi. Haber ilk önce şirketin üretim müdürü Jhon Chan tarafından bir facebook gönderisinde “Ne kadar istesem de Redmi Note 7 Pro, şirketin karar verdiği bir ürün stratejisi yüzünden Çin ve Hindistan dışında satışa sunulmayacak” şeklinde duyurulmuştu. Jhon Chan, haberi Android Authorty’ye yaptığı bir konuşmasında doğruladı.

Bu gerçekten üzücü bir haber çünkü telefon tam bir fiyat-performans ürünüydü. Telefon batarya ömrü ve 48MP kamerası ile öne çıkıyordu.

Eğer Çin ya da Hindistan’da yaşamıyorsanız, 200 dolar civarına bu telefonu alabilmek için üçüncü parti mağazalardan sipariş vermeniz ya da Redmi Note 7 ile yetinmeniz gerekecek. Pro modeli Snapdragon 675 ve Sony IMX586 kamera sensörünü kullanıyorken, Redmi Note 7 Snapdragon 660 ve Samsung GM-1 kamera sensörünü kullanıyor ve fiyatı da 150 $ civarında.

Kaynak : https://www.androidauthority.com/xiaomi-redmi-note-7-pro-availability-968713/
76
43
7
3
1
Emoji İle Tepki Ver
76
43
7
3
1