Rick and Morty'nin Netflix'e Bir Türlü Gelemeyen Altıncı Sezonuna Ara Verildi: İşte Döneceği Tarih

13
1
1
0
0
Rick and Morty'nin Netflix'e Bir Türlü Gelemeyen Altıncı Sezonuna Ara Verildi: İşte Döneceği Tarih
Adult Swim, Rick and Morty'nin altıncı sezonuna ara verildiğini duyurdu. Buna göre aralık ayında Netflix'e eklenecek yeni sezon, 20 Kasım'da yeni bölümleriyle dönecek.

İlk sezonu 2013’te çıkan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty, günümüzün en popüler yapımlarından biri. Dünyanın en popüler yetişkin animasyonu olarak nitelendirilen dizinin uzun süredir beklenen altıncı sezonu ise 4 Eylül günü her hafta yeni bir bölüm olmak üzere yayınlanmaya başladı.

Orijinal olarak Adult Swim’e ait olan yapım, ülkemizde Netflix üzerinden de izlenebiliyordu. Ancak yeni sezon, daha önceden de olduğu gibi hemen platforma gelmedi. Netflix, yaptığı açıklamalarda Rick and Morty’nin 6. Sezonunun 1 Aralık’ta geleceğini duyurdu. Şimdi ise Türkiye’deki kullanıcıların heyecanla beklediği altıncı sezona ara verildiği açıklandı.

Rick and Morty 20 Kasım’da geri dönecek

Rick Sanchez ve Morty Smith’in yeni maceralarını bizlerle buluşturan altıncı sezonda şu ana kadar altı bölüm yayınlandı. Altıncı bölümün ardından ise ‘sezon arası’ verildiği duyuruldu. Adult Swim’in “Lütfen bu süreyi sezonun geri kalanına hazırlanmak için kullanın” ifadeleriyle yaptığı açıklamalarında yedinci bölümün 20 Kasım’da geleceği ifade edildi. Netflix’in daha önceki açıklamalarını karşılaştırdığımızda da sezonun 8’inci bölümünden sonra ülkemize geleceğini anlıyoruz. Sezonun 10 bölümden oluşacağını da eklemek gerek.

Yakın zamanda Rick and Morty’nin geleceği ile ilgili de bazı önemli açıklamalar yapıldı. Yapımcılar, hayranları sevindirecek planlarını açıklayarak 2026 yılına kadar her yıl yeni bir sezonun yayınlanacağını duyurdu.

Kaynak : https://screenrant.com/rick-morty-season-6-hiatus-return-date-2022/
13
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
13
1
1
0
0