YouTuber Şeyda Erdoğan, Gözyaşlarıyla Açıkladı: Babamdan Şikayetçiyim

240
43
41
20
13
Popüler video paylaşım platformu YouTube’da 1 milyonu geçkin abonesi bulunan sosyal medya fenomeni Şeyda Erdoğan, babası ve babasının yakınları tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

YouTube’da yayınladığı makyaj videoları ile kısa zamanda geniş takipçi kitlesine ulaşan Şeyda Erdoğan, çok çarpıcı bir olayla gündemde. Türkiye’nin en popüler sosyal medya fenomenlerinden birisi olan Erdoğan, kendisinin, annesinin ve kardeşinin, babası ve yakınları tarafından tehdit edildiğini söyledi. Konuya ilişkin kişisel Instagram hesabında birden fazla hikaye paylaşan 21 yaşındaki YouTuber, yaşadığı zorlu süreci anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. 

“Sizlere ailemle alakalı bir şey söylemek istiyorum. Yaklaşık bir yıl önce annem ve babam çekişmeli olarak boşandı. Adli süreçlerin hepsinin sonuna geldik hepsinde de biz haklı taraf olduk” diyen Erdoğan, bu yüzden babası ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başladıklarını söyledi. 

şeyda erdoğan Instagram

Böyle bir durum karşısına asla sessiz kalamayacağını belirten sosyal medya fenomeni, “Bir kadın olarak asla susmam, bir kadının dışında bir evlat olarak ailemi asla böyle şeylere ezdirmem. Bu süreç yine adliyeye taşınacak ama ben buradan halka açık bir suç duyurusu yapmak istiyorum. Babam ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başlandık” ifadelerini kullandı. 

şeyda erdoğan video

Aldığı tehdit mesajlarını avukatı ile en kısa zamanda adli sürece taşıyacaklarını belirten Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: “Buradan bunu belirtiyorum çünkü bir şeylerin hep üzeri kapalı olacağını sanıyor bazı insanlar. Adli süreç ne zaman olur bilmiyorum ama biz tehdit almaya başladık. Bu videoyu da izleyecektir bizi tehdit edenler. Ben asla kendimi ve ailemi ezdirmem bu halka açık bir suç duyurusudur. Eğer ki bu süreç içerisinde bir şey olursa ilk şüphelenilmesi gereken kişiler babam ve ailesidir”

Günlük hayatını anlatan vloglar ve makyaj videoları ile bilinen Erdoğan, YouTube’da 1 milyonu geçkin bir abone kitlesine sesleniyor. Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da da 1,2 milyon takipçisi bulunan 21 yaşındaki sosyal medya fenomeni, Türkiye’nin en popüler influencerlarından biri konumunda. Şeyda Erdoğan’ın babası tarafından tehdit edildiğini söylediği videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/sosyal-medya-fenomeni-seyda-erdogan-gozyazslari-icinde-anlatti-babamdan-sikayetciyim-41378005
240
43
41
20
13
Emoji İle Tepki Ver
240
43
41
20
13