Yeni Honor 20 Pro'nun Pembe ve Mavi Renk Seçenekleri Sızdırıldı

10
5
3
1
1
Huawei’nin alt markası Honor’un yeni serisi Honor 20’nin 4 kameralı olacağı beklense de, rengi hakkında soru işaretleri vardı. Bugün Weibo’da yayınlanan bir fotoğraf, cihazın pembe-beyaz tonlarında degrade kaplamaya sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Daha öncesinde basına sızan diğer fotoğrafta ise cihazın tasarımında eski mavi tonunun kullanıldığı görülüyordu. Ancak iki fotoğrafta da ortak olan bir şey varsa o da cihazın 3 adet ana kamera merceği ve derinlik sensörüyle beraber 4 adet kameraya sahip olması. Kameraların yanında ise çift LED flaş göze çarpıyor. Arkada parmak izi sensörünün bulunmaması ise cihazda ekrana gömülü parmak izi sisteminin kullanılacağını işaret ediyor.

Dahili özellikler ve ekran boyutları hakkında bilgi açıklanmadı. Ancak cihazın Huawei P30 Pro’nun özelliklerinden biraz daha düşük özelliklere sahip olacağı ve bununla doğru orantılı olarak fiyatlandırılacağı tahmin ediliyor.

Sızan fotoğraflarda Honor 20 Lite'ın da 3 mercekli yapıyı koruyacağı ve aynı renkleri taşıdığı gözlemleniyor. Daha düşük bütçeye hitap eden telefon da diğer yeni modeller gibi 21 Mayıs'ta Londra'da düzenlenecek etkinlikle beraber satışa sunulacak.

Kaynak : https://www.techradar.com/news/new-honor-20-leak-shows-off-the-phone-in-a-pink-and-white-color
10
5
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
10
5
3
1
1