Evde Sigortalar Atınca Akla Kötü Kötü Şeyler Getiren 'Son Durak' Filmlerine Bir Yenisi Daha Ekleniyor!

22
2
2
1
1
Uzun yıllar sonra ‘Son Durak’ serisinin yeni bir filmle yeniden seyirciyle buluşacağı ortaya çıktı. Serinin altıncı filminin yönetmenliğini Zach Lipovsky ve Adam B. Stein yapacak.

2000’lerin başlarında vizyona giren ve bugüne kadar 5 filmi çekilen Son Durak serisi, bazı izleyicileri oldukça ürkütürken bazılarına saçma geldiği için güldürüyordu. Seri, özellikle son iki filmle hem gişede hem de izleyici ve eleştirmenlerden aldığı notlarla adeta yere çakılmıştı. Ancak ilk filmdeki gişe ve hasılat başarısıyla birlikte oluşan kemik kitle sayesinde serinin altıncı filminin çekileceği açıklanmıştı.

Geçtiğimiz yıllarda ise Warner Bros. ve New Line Cinema tarafından yeni bir filmin geliştirilmekte olduğu açıklanmıştı. COVID-19 pandemisi öncesinde filmin yaratıcısı Jeffrey Reddick’te altıncı filmin yapım aşamasında olduğunu doğrulamıştı. O günden sonra film hakkında hiçbir açıklama yapılmamış hatta filmin çekilmeyeceği de konuşulmaya başlanmıştı. Şimdi filmi merakla bekleyen hayranları sevindirecek bir gelişme yaşandı.

Freaks’in yönetmenleri seriye yeniden hayat verecek

Freaks Yönetmenler

Son Durak, izleyenlerin hız trenine binerken, araba yıkama makinelerinin içinden geçerken ya da kütüklerle dolu bir tırın arkasından giderken tereddüt etmesine ve hatta bunları yapmak istememesine neden olmuş bir film serisi. Tabii bazı izleyicilere göre tüm bunlar birer saçmalıktan başka bir şey değil. Yine de serinin gişede yaşadığı başarı azımsanamaz.

Son filmi 2011 yılında çekilen serinin yeni filminin çekilip çekilmeyeceği konusunda haberler dolaşıp duruyordu. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi filmle ilgili yeni ve sevindirici bir gelişme yaşandı. Yaklaşık on yıl sonra serinin altıncı filminin yönetmenleri belli oldu. Freaks filmiyle ses getiren ikili Zach Lipovsky ve Adam B. Stein artık resmi olarak filmin yönetmenliğini yapacak.

Henüz film hakkında çok bir bilgi paylaşılmamış olsa da hikayenin seriyle benzer şekilde devam edeceği düşünülüyor.

Kaynak : https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/final-destination-6-directors-found-1235226307/
22
2
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
22
2
2
1
1