• Anasayfa
  • Oyun
  • The Elder Scrolls Online, Stonethorn’u Gözler Önüne Serdi

The Elder Scrolls Online, Stonethorn’u Gözler Önüne Serdi

8
5
1
0
0
Vampir istilalarına engel olmak, koca koca kurtadamlarla mücadele etmek istiyor musunuz? Öyleyse The Elder Scrolls Online’ın yeni indirilebilir içerik paketi tam da size göre demektir.

Son yılların en popüler çok oyunculu devasa çevrimiçi rol yapma oyunlarından biri olan The Elder Scrolls Online, yakın zamanda vampirler ve kurtadamlarla dolu yeni bir indirilebilir içerik paketine kavuşacak. 

Stonethorn ile birlikte oyuna pek çok yeni içerik eklenecek. Antik dönemlerden kalma Castle Thorn’a dalıp vampir ordusuna kafa tutarken yeni toplanabilirler bulacak ve yeni ödüller kazanacağız. 

Stonethorn 24 Ağustos’ta geliyor

stonethorn

Stonethorn, 24 Ağustos’ta PC, Mac ve Google Stadia için yayınlanacak. Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularının ise 1 Eylül’ü beklemesi gerekecek. Castle Thorn’un korkunç gerçeklerini keşfedecek ve Stone Garden’daki dehşetleri ortadan kaldıracağız.

Yeni eklenecek iki zindan ile birlikte bir yıldır devam eden The Dark Heart of Skyrim hikayesine de devam etmiş olacağız. Antik zamanlardan kalma kalenin karanlık efendisini alaşağı etmeye çalışacağız. Fantastik evrenler için alışıldık bir durum yani.

Yıllar süren yalnızlığın ardından Lady Thorn’un bir takım yaşayan ölülerden ve ölümden geri çağrılmış yaratıktan oluşan ekibi, artık antik kalenin duvarlarıyla sınırlı kalmayacak gibi duruyor. Biz de arkadaşlarımızla beraber onlar dışarı çıkmadan önce hamle yapıyoruz.

Yeni zindanlar için tanıtım yayınlandı

eso

Yeni indirilebilir içerik paketine dair bir de tanıtım videosu yayınlandı. Uzun yıllardır var olan vampir söylentileri, dirilen yaratıklar belki de Skyrim’in, hatta Tamriel’in sonunu getirebilecek kadar ciddi bir tehdit oluşturuyor.

Tabii bu yaratıkların bize karşı yapabileceği pek bir şey bulunmuyor. ESO Plus üyelerine bu ek paket ücretsiz olarak verilirken, Collector’s Edition alanlara da oyun içinde bazı özel eşyalar veriliyor. Böylece The Elder Scrolls Online’ın hikayesi bir adım daha ilerlemiş oluyor. Bakalım oyuncular bu pakete ne kadar ilgi gösterecekler.

Kaynak : https://www.gameinformer.com/2020/08/08/the-elder-scrolls-online-shows-off-stonethorn
8
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
5
1
0
0