TikTok, Sadece Fotoğraf Paylaşabileceğiniz Yeni Uygulaması Whee'yi Sessiz Sedasız Yayımladı

4
1
0
0
0
TikTok, yeni sosyal medya uygulaması "Whee"yi duyurdu. Türkiye'de erişime açılan uygulama, kullanıcıların sadece fotoğraf paylaşmalarına izin veriyor. TikTok'un bu uygulamaya neden ihtiyaç duyduğu belli değil.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından TikTok, çok da beklemediğimiz bir işe imza attı. Şirket, "Whee" olarak isimlendirdiği yeni bir mobil uygulamasını sessiz sedasız piyasaya sürdü. Whee, kullanıcıların sadece fotoğraf paylaşımları yapabildikleri bir mecra olarak karşımıza çıktı.

TikTok ile Instagram arasında uzun zamandan beri bir savaş var. Açık konuşmak gerekirse TikTok, kullanıcıya sunduğu yeni nesil özelliklerle de Instagram'ı geride bırakmayı başardı. TikTok'un hâl böyleyken yeni ve sadece fotoğraf üzerinde bir uygulama yayımlaması, gerçekten de ilginç

Whee, Türkiye'de de erişime açıldı

Whee yayımlandı

Edinilen bilgilere göre TikTok'un yeni uygulaması Whee, henüz ABD başta olmak üzere pek çok ülkede erişime açılmadı. Ancak yaptığımız kontrollerde, uygulamanın Google Play Türkiye'de aktif hâle getirildiğini görüyoruz. Ancak Whee o kadar bilinmiyor ki indirme sayısı henüz sadece "on"larla ifade ediliyor. 

Şimdilik sadece Android ekosistemi için hizmet veren Whee'nin diğer platformlara gelip gelmeyeceği şimdilik bilinmiyor. Aslına bakacak olursak TikTok, Whee ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Uygulamanın uzun ömürlü olup olmayacağını zaman gösterecek.

Whee'ye ulaşmak isteyen kullanıcılar, buradaki bağlantıyı kullanabilirler.

4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0