Ubisoft, Merakla Beklenen İki Yeni Oyununun Çıkış Tarihini Erteledi

21
5
2
2
0
Ubisoft yeni yayınladığı bir blog yazısı ile yakın zamanda çıkması planlanan iki oyununun çıkış tarihinin ertelendiğini açıkladı. Ertelenen oyunların yeni çıkış tarihleri de açıklandı.

Ubisoft'tan oyun severleri pek de memnun etmeyecek yeni bir haber geldi. Şirket, yakın zamanda yeni videolar ile tanıttığı ve 16 Eylül'de oyuncular ile buluşacağı müjdesini verdiği FPS (Birinci şahıs nişancı) oyunu Rainbow Six Extraction ve yeni oyunu Riders Republic'in söylenen tarihlerde çıkamayacağını açıkladı.

Ubisoft'un internet sitesinde blog yazıları ile yapılan duyuruda oyunların çıkış tarihlerinin neden ertelendiğine yönelik fazla detay bulunmuyor. Rainbow Six Extraction için 'oyunu hak ettiği şekilde hayata geçirebilmek adına' yapıldığı söylenen erteleme, Riders Republic için de benzer bir açıklama ile duyurulmuş durumda.

Rainbow Six Extraction 2022'ye ertelendi:

Rainbow Six Extraction

Oyunların her ikisinin de Eylül ayında karşımıza çıkması bekleniyordu. Ancak gelen bu yeni haber ile birlikte Riders Republic'in 2 Eylül'den 28 Ekim'e, Rainbow Six Extraction'ın ise 16 Eylül'den Ocak 2022'ye ertelendiğini öğrenmiş olduk.

Hem Rainbow Six Extraction hem de Riders Republic Ubisoft'un bu yıl E3 programı dahilinde tanıtılan oyunlar arasındaydı. Özellikle Rainbow Six Extraction, oyun severler tarafından merakla beklenenler listesindeydi. FPS oynamaktan keyif alanlar arasında heyecan yaratan oyun, farklı haritaları ve operatörleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı.

Her iki oyun da PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox X ve S Serisi, Stadia, Microsoft Windows ve Amazon Luna olmak üzere, aklınıza gelebilecek tüm platformlar için yayınlanacak.

Kaynak : https://kotaku.com/ubisoft-delays-rainbow-six-extraction-and-riders-republ-1847307500/amp
21
5
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
21
5
2
2
0