• Anasayfa
  • Sinema
  • Dark Phoenix’in Yönetmeni, Filmin Başarısızlığını Üstlendi

X-Men Dark Phoenix’in Yönetmeni, Filmin Başarısızlığının Suçunu Üstlendi

35
11
6
3
2
Dark Phoenix’in yönetmeni Simon Kinberg, Dark Phoenix'in ve diğer X-Men filmlerinin başarısızlığına dair “Bu benim suçum” ifadelerini kullandı.

X-Men serisinin gişesinin gittikçe azalmasıyla birlikte filmin yazar ve yönetmeni Simon Kinberg, bu olay için kendini suçladı. Yakın zamanda yapılan bir röportajda Kinberg, “Film, seriyi önceden izlemiş olanlarla da izlememiş olanlarla da herhangi bir bağ kurmadı. Bu da benim suçum” ifadelerini kullandı.

Dark Phoenix, X-Men serisinin şu ana kadarki en düşük açılış gişesini elde etti (ABD’de ilk hafta sonunda 33 milyon gelir). Yine de Kinberg, filmi severek yaptığını ve birlikte çalıştığı insanları da sevdiğini belirtti.

Dark Phoenix, Kinberg’in yıllarca serinin yazarlığını yapmasından sonraki ilk yönetmenlik deneyimiydi. Kendisi X-Men ile bağlı New Mutants’ın yeniden çekimlerinde de görev alacakken New Mutants, çıkış tarihi değişiklikleri ve yeniden çekimler gibi karmaşık tarihine sahip bir filmdi. Filmin şu an için çıkış tarihi ise Nisan 2020 olarak gösteriliyor.

Kaynak : https://www.vanityfair.com/hollywood/2019/06/x-men-dark-phoenix-simon-kinberg-failure
35
11
6
3
2
Emoji İle Tepki Ver
35
11
6
3
2