• Anasayfa
  • Oyun
  • Xiaomi'nin AutoFull Deri Oyuncu Koltuğu Satışa Çıktı

Xiaomi'nin AutoFull Deri Oyuncu Koltuğu Satışa Çıktı

37
18
4
3
2
Akıllı telefonlarıyla piyasanın altını üstüne getiren Xiaomi, oyuncu ekipmanları sektörünü de boşlamıyor.

İnternet üzerinden müsabakalara katılmanın sporu e-spor, Çin'de bir meslek çeşidi olarak kabul ediliyor. Her meslekte olduğu gibi e-sporda da rahat ve sağlıklı bir çalışma ortamının yakalanmasını sağlayacak (oyuncu klavyesi, faresi, kulaklığı, koltuğu gibi) ekipmanlar bulunuyor. Xiaomi ise bu ekipmanlardan birinin üreticisi hâline geldi.

Xiaomi'nin AutoFull oyuncu koltuğu sahip olduğu spor arabaya uygun tasarımıyla ve deri kaplamasıyla ilk bakışta oyuncuları etkilemeyi başarıyor. Koltuk başlığının yumuşak bir yastıkla desteklendiği, kalın ve geniş bir şekilde tasarlanarak da oyuncuların rahatlığının ön planda tutulduğu belirtiliyor.

Koltuğun geriye yatırılabildiği, yükseltilip alçatılarak kişinin konforuna uygun bir şekilde ayarlanabildiği de gelen bilgiler arasında.

Profesyonel 4D kol dayama bölgesi bulunan Xiaomi AutoFull oyuncu koltuğu, 415 dolar fiyat etiketiyle ve sarı, mavi, gri renk çeşitleriyle Xiaomi Youpin internet sitesi üzerinde oyuncularla buluşmayı bekliyor.

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2019/04/27/xiaomi-launches-the-autofull-gaming-chair-with-sports-car-concept-design/
37
18
4
3
2
Emoji İle Tepki Ver
37
18
4
3
2