American Horror Story 11. Sezon ile Geri Dönüyor: İşte Paylaşılan İlk Bilgiler...

6
3
0
0
0
Dünyanın en popüler korku-gerilim dizilerinden American Horror Story ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Dizinin 11. sezonu, FX tarafından resmen onaylandı. Peki ne zaman yayınlanacak. İşte yeni sezon hakkında paylaşılan ilk bilgiler.

İlk kez 2011 yılında yayınlanan ve süreç içerisinde dünyanın en popüler korku-dram dizileri arasına yerleşen "American Horror Story" ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin yayınlandığı FX kanalının üst yöneticisi John Landgraf, diziyle ilgili yeni bir açıklama yaptı.

American Horror Story, bugüne dek 10 sezonla karşımıza çıktı. Sezonlar, kendine has konusu olması nedeniyle seyircileri sıkmadı. Hatta sezonlar pek çok kişi için kendi başına bir mini dizi tadındaydı. John Landgraf tarafından yapılan açıklama ise American Horror Story hayranlarını sevindirecek türden. Zira dizinin yeni sezonu, resmen onaylanmış durumda.

American Horror Story'nin 11. sezonu ne zaman yayınlanacak?

American Horror Story

John Landgraf tarafından yapılan açıklamalara göre American Horror Story'nin 11. sezonu, bu sonbaharda yayınlanacak. Ancak yeni sezonun konusunun ne olacağı, hangi isimle geleceği ve dizide kimlerin oynayacağı gibi detaylar henüz bilinmiyor.

American Horror Story, FX isimli televizyon kanalının yanı sıra Hulu gibi çevrimiçi platformlarda da yayınlanmıştı. Ancak dizi, Türkiye'de de hizmet vermeye başlayan Disney+'ta da yer alıyor. Şu an için tek bir sezon yayınlanmış olsa da 11. sezon, Disney+'a gelebilir gibi görünüyor.

American Horror Story ile ilgili detaylı bilgi için:

Disney+'a hemen üye olmak ve American Horror Story ile birlikte sayısız yapıma ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

6
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
3
0
0
0