• Anasayfa
 • Oyun
 • Bayramda Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz 9 Oyun

Bayramda Sevdiklerinize Hediye Edebileceğiniz 9 Eğlenceli Oyun Tavsiyesi

52
14
5
2
2
Kapanma sonrası ilk bayramımız olan Kurban Bayramı'nda sevdiklerinizi mutlu etmek için hediye edebileceğiniz, bayram harçlığı niteliğinde oyunları listeledik.

Pandemi sonrası açılma dönemine girdiğimiz bu günlerde, uzun bir süreden sonra ilk defa en rahat bayramımız olan Kurban Bayramı nihayet geldi çattı. Pandeminin hayatımızdan hala çıkmadığı ve bu sebeple dikkatli olmamız gerektiğinin bilinciyle mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyoruz.

Küçük kardeşlerimiz bu bayramda harçlık alarak mutlu olacaklar. Eğer pandemi nedeniyle bu kardeşlerimize harçlık veremiyorsanız güzel bir oyun hediyesi de onları mutlu edecektir. Sevdikleri insanları bayramda mutlu etmek isteyenlere de aracı olmak adına bugün sizlere hediye edebileceğiniz, bayram harçlığı niteliğinde oyunları listeledik. Hazırsanız listemize başlayalım

Bayram Harçlığı yerine hediye edebileceğiniz 9 oyun

 • Euro Truck Simulator 2
 • Among Us
 • Forza Horizon 4
 • Age of Empires II: Definitive Edition
 • The Sims™ 4
 • Need for Speed™ Payback
 • Scrap Mechanic
 • No Man's Sky
 • EA PLAY

Euro Truck Simulator 2

ETS 2

ETS 2'yi bu zamana kadar defalarca kez listelerimize almışızdır. Bunun en büyük sebebi son derece başarılı bir oyun olması ve ülkemizde de sayısız seveni olması. Bir kamyon şoförü olup Avrupa'yı turladığımız bu oyun, yeni güncellemeyle birlikte resmi çok oyunculu desteğine de kavuştu.

Among Us

Forza Horizon 4

Çıkış yaptığı 2018'de neredeyse hiç ilgi görmeyen Among Us, 2020'de Twitch ve YouTube'da popülerleşmesi üzerine bir dönem dünyanın en çok konuşulan oyunlarından biri olmuştu. 4 - 10 oyuncuyu destekleyen çok oyunculu bir oyun olan Among Us, basit yapısıyla her kitlenin ilgisini çekmeyi başardı.

Forza Horizon 4

Forza Horizon

Büyük Britanya yollarında araba yarışlarına doymanızı sağlayacak Forza Horizon 4, sayısız lisanslı arabası, etkileyici grafikleri ve doygun oynanışıyla çok güzel bir bayram hediyesi olabilir. Özellikle araba tutkunu olan kardeşlerimizi, eğer bilgisayarları da bu oyunu kaldıracak düzeyde ise Forza Horizon 4 ile mutlu edebilirsiniz. Oyunu ister tek isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğinizi hatırlatalım.

Age of Empires II: Definitive Edition

Age of Empires

Bizim neslimizin en unutulmaz oyunlarından biri olan Age of Empires II, Definitive Edition ile günümüz oyuncularına da hitap etmek için yeniden geliştirildi. Bayramda da bu özel oyunu sevdiğiniz insanlara hediye edip birlikte strateji oyunlarının kralının tadını çıkarabilirsiniz.

The Sims™ 4

The Sims 4

Bu sene bayram ziyaretlerine ne yazık ki gidemiyoruz. Küçük kardeşlerimiz de bundan dolayı bayram harçlıklarında ciddi bir düşüş yaşıyorlar. Bayram ziyaretine gidemeyen küçük kardeşlerimize aileyi ve arkadaşlığı daha iyi aşılamak için en iyi oyun The Sims™ 4 olabilir. 

Need for Speed™ Payback

Need for Speed Payback

Yarış tutkunları burada mı? Tüm derdi arabalar ve yarışlar olan kardeşlerimize alabileceğiniz en güzel oyunlardan birisi Need for Speed™ Payback'dir. Çevrimiçi olarak da oynayabileceğiniz ünlü yarış oyunu Need for Speed çok güzel bir bayram hediyesi olabilir.

Scrap Mechanic

Scrap Mechanic

Kardeşlerimizin yaratıcılığını geliştirmesine katkıda bulunmak istiyorsanız Scrap Mechanic çok güzel bir öneri olabilir. Blokları koyarak yapı yaptığınız oyunda evden arabaya ve hatta uçağa kadar pek çok şey yapabiliyorsunuz. Evinizi yapıp içerisine asansör mekanizması kurabileceğiniz Scrap Mechanic, yaratıcılığı geliştirme konusunda çok başarılı bir oyun.

No Man's Sky

No Man's Sky

Çıkışı her ne kadar çalkantılı olsa da uzun sürelerde gelen güncellemeler sayesinde son derece başarılı bir oyuna dönüşen Scrap Mechanic, arkadaşlarınızla sonsuz uzayda dolaşabileceğiniz, gezegenleri keşfedebileceğiniz çok özel bir oyun. Uzaya ilgisi olan kardeşlerimizi mutlu edebileceğiniz oyun, keşfetmeyi aşılaması sayesinde bayramda eşsiz maceralara atılmanızı sağlayabilir.

EA PLAY

EA PLAY

Eğer kardeşlerimize tek bir oyun satın almak istemiyorsanız, aylık ödeme sistemi olan EA Play'i hediye edebilirsiniz. Star Wars: Jedi Fallen Order'dan FIFA 21'e sayısız EA oyununa erişim sağlayabileceğiniz EA PLAY abonelik sistemi bayramda sevdiklerinize alınabilecek güzel hediyelerden biri.

52
14
5
2
2
Emoji İle Tepki Ver
52
14
5
2
2