• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Modern Warfare'in Gece Haritaları Kaldırıldı

Call of Duty: Modern Warfare'in Tüm Gece Haritaları Kaldırıldı

34
7
4
4
3
Call of Duty: Modern Warfare, oyun dünyasına bomba gibi düştü. Oyuna gelen ilk gün yaması sürpriz bir hamleyle tüm gece haritalarını maç eşleştiriciden kaldırdı.

Yılın en çok beklenen oyunlarından Call of Duty: Modern Warfare sonunda çıktı. Yeniden başlatılan serinin ilk oyununa gelen son dakika güncellemesi, çok oyunculu seçeneklerde büyük bir değişiklik yapıyor. Geliştirici Infinity Ward, ilk gün yamasının tüm gece haritalarını rotasyondan kaldırdığını duyurdu.

Stüdyo değişikliğin arkasındaki nedeni açıklamadı, ancak gece haritalarını ayrı bir oyun listesi olarak ekleyeceğini belirtti. Güncelleme ayrıca mini haritayı Hardcore modlarından kaldırdı. Oyunun sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

call of duty modern warfare gece savaşı

Beta sürecinde yapılan geri bildirimler, ilk gün yamasındaki değişikliğe biraz ışık tutabilir. Bazı oyuncular Modern Warfare'in beta sürümündeki gece haritalarının, temel olarak gece görüşüne ve özel amaçlı eklentilere bağlılığı nedeniyle çok farklı şekilde oynandığından şikayet ediyorlardı.

Sonuç olarak Infinity Ward, topluluğun tavsiyelerine uydu ve gece haritalarını tamamen ayrı bir oyun listesi haline getirdi. Call of Duty: Modern Warfare bugün PS4, Xbox One ve PC platformlarına geldi. Ancak kullanıcılar sıklıkla bağlantı sorunları ve çökmeler yaşandığını bildirdi.

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-modern-warfare-update-removes-all-nig/1100-6470866/
34
7
4
4
3
Emoji İle Tepki Ver
34
7
4
4
3