Dacia’nın LPG’li Versiyonları Türkiye’de Satışa Çıkıyor: İşte Fiyatları

52
13
9
2
2
Türkiye pazarındaki konumunu yükseltmek isteyen Dacia, LPG'li otomobillerini içine alan ECO-G serisini Türkiye'de satışa sunuyor.

Dacia, ECO-G serisi olarak adlandırdığı LPG'li otomobil modellerini Türkiye'de satışa sunuyor. Sandero, Logan MCV, Duster ve Lodgy modellerini içine alan ECO-G serisi, toplam kullanımda maliyeti ortalama %20-30 kadar düşürüyor. 2018 yılını markalar sıralamasında 8. sırada tamamlayan Dacia, ECO-G serisi ile üst sıralara çıkmayı hedefliyor.

Dacia, ECO-G serisini Sandero için Stepway, Logan, MCV ve Lodgy için Ambiance, Duster için ise Comfort ve Prestige versiyonu ile satışa sunuyor. ECO-G serisinde Logan MCV 88.900 TL, Sandero 91.900 TL, Lodgy 101.900 TL, Duster ise 108.900 TL‘den başlayan fiyatlarla Türkiye'deki sürücülerle buluşacak.

Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş, ECO-G serisinin Türkiye'de satışa sunulmasıyla ilgili olarak, "Dünyada ve ülkemizde marka ve ürün gamı gelişimini sürdüren Dacia, Türkiye pazarında 2018 yılını 29 bin 918 adetlik satış rakamı ve %4,8 pazar payı ile marka sıralamasında 8. sırada tamamladı.

Müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermek üzere ürün gamını sürekli güncelleyen marka, “yalın, sağlam, ulaşılabilir” felsefesi doğrultusunda bugüne kadar yüzbinlerce müşteriye ulaştı. Son 10 yıldır LPG’ye sürekli artan talebe cevap vermek üzere, pazarın dinamiklerine paralel olarak üretilen Dacia ECO-G versiyonlarını, Türkiye’de de müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Türkiye, LPG’li araç parkı büyüklüğü bakımından dünyanın en büyük ülkesi olup otogaz tüketiminde ise Avrupa lideri ve Dünya ikincisi konumunda yer alıyor. Türkiye binek otomobil parkındaki LPG’li araç payı bugün yüzde 38 oranında. ECO-G versiyonlarının, Dacia markasının pazardaki konumunu daha da güçlendireceğini düşünüyoruz.

OYAK Grubu’nun müşteri odaklı yaklaşımı çerçevesinde Dacia’nın bu yeni serisinin, toplam kullanım maliyeti düşük araç çözümü arayan müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vereceğinden hiç şüphemiz yok." şeklinde konuştu.

52
13
9
2
2
Emoji İle Tepki Ver
52
13
9
2
2