Dilan Polat'ın "Enercii" Şarkısı, Spotify ve Apple Music'ten Kaldırıldı

24
5
4
1
0
Dilan Polat'ın YouTube'da 97 milyon görüntüleme alan "Enercii" isimli şarkısı, Spotify ile Apple Music'ten kaldırıldı. Neden böyle bir şey yaşandığı şimdilik bilinmiyor.

Türkiye'nin gündeminden düşmeyen tutuklu fenomen Dilan Polat ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. Dilan Polat'ın kısa bir süre önce yayımladığı "Enercii" isimli şarkısı, bazı çevrim içi müzik platformlarından kaldırıldı. Neden böyle bir şey yaşandığı ise şimdilik bilinmiyor.

Dilan Polat, eşi Engin Polat ve beraberindeki birkaç kişi, detaylarını buradaki haberimizde bulacağınız soruşturma nedeniyle birkaç gündür tutuklular. Hâl böyle olunca kendilerinden, Enercii'nin neden çevrim içi platformlardan kaldırıldığına ilişkin bir açıklama gelmedi

Şarkıya Spotify ile Apple Music'te ulaşılamıyor

Dilan Polat enercii

Yaptığımız kontrollerde, Spotify ile Apple Music üzerinden Enercii şarkısına ulaşılamadığını görüyoruz. Her iki platform da hata veriyor. Ancak YouTube için böyle bir durum söz konusu değil. Şarkıya, Dilan Polat'ın YouTube'daki orijinal kanalından ulaşılabiliyor. Şarkının görüntüleme sayısının 97 milyon seviyesinde olduğunu da belirtelim.

Konuyla ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsek sizleri yeniden bilgilendireceğiz...

24
5
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
24
5
4
1
0