Disney'in Yerli Dizisinin Setinde Kaza: Başrol Oyuncusu Hastaneye Kaldırıldı

9
6
4
3
2
Ünlü oyuncu Songül Öden, Disney+ için kamera karşısına geçtiği dizinin setinde kaza geçirdi. Kazadan sonra hastanelik olan oyuncunun durumu iyi.

Türk dizilerinin aranan yüzlerinden biri olan Songül Öden, bu yaz iki farklı yapımda rol alıyor. Yaz aylarını yoğun geçiren ünlü oyuncunun rol aldığı iki yapım da Disney+ için hazırlanıyor. Bu yapımlardan birinin setinde Öden talihsiz bir olay yaşadı.

Halit Ergenç ve Melisa Sezen ile başrollerini paylaştığı Nomen adlı dizi için kamera karşısına geçen oyuncu, kaza sahnesi çekerken yaşanan kazadan dolayı hastaneye kaldırıldı. Ünlü oyuncunun sağlık durumu iyi.

Kaza sahnesi çekerken görünmez kaza

songül öden

Medyapım tarafından yapılan dizide Halit Ergenç'in eşini oynayan Songül Öden, dizide bir kaza sahnesi çekmek için yerini aldı. Sete getirilen aracın kontağı açık bırakıldığı için araç otomatik olarak kaza moduna geçti ve airbagini açtı. Ünlü oyuncu koltukta sıkışırken kol ve karın bölgelerinden darbe aldı. 

Yaşanan olaydan sonra Songül Öden önlem amacıyla hastaneye kaldırıldı. İlk müdahalesi yapıldıktan sonra ciddi bir rahatsızlığı bulunmayan oyuncu hastaneden taburcu edildi. 

Öden bu yaz iki farklı Disney+ dizisinde yer alıyor. Bunlardan biri, başrolünde Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı, Lanistar Medya imzasını taşıyan Atatürk adlı dizi. Dizide ünlü oyuncuyu Zübeyde Hanım rolünde göreceğiz. Diğer projesi ise Medyapım imzası taşıyan Nomen. Bu dizide de ünlü oyuncuyu Halit Ergenç'in eşi olarak başrolde göreceğiz. 

Kaynak : https://www.gazeteduvar.com.tr/disney-setinde-is-kazasi-songul-oden-hastaneye-kaldirildi-haber-1574477
9
6
4
3
2
Emoji İle Tepki Ver
9
6
4
3
2