İlk Filmi, Netflix'in En Çok İzlenenlerinden Olan Extraction 2'den İlk Fragman

14
1
1
1
0
Netflix'in aksiyon serisi Extraction'ın ikinci filminden ilk fragman geldi. Filmin başrolünde Chris Hemsworth yer alıyor.

Netflix’in Nisan 2020’de başlattığı yeni aksiyon serisi Extraction, ilk filmiyle büyük bir popülerlik kazanmayı başardı. Öyle ki film, çıktığı dönem aylarca Netflix'in en çok izlenen filmleri arasında yer aldı. Chris Hemsworth’ün başrolünü üstlendiği serinin ikinci filmi ile geri dönüşü merakla bekleniyordu.

Uzun süredir beklenen ikinci filmi Extraction 2 ile ilgili ilk resmi gelişme ise yaklaşık bir ay önce yaşandı. Netflix, filmin çıkış tarihini, tanıtım fragmanıyla birlikte resmen duyurdu. Şimdiyse Extraction 2, ilk tam fragman ile karşımızda...

Extraction 2 yeni fragmanı:

Extraction 2 konusu:

extraction 2

Extraction 2, ilk filmde yaşananlar sonrasında zar zor hayatta kalan Avustralyalı paralı asker Rake’in yeni bir ölümcül göreve başlamasını konu alacak. Rake, bu kez acımasız bir Gürcü gangsterin hırpalanmış ailesini, tutsak edildikleri hapishaneden kurtarmaya çalışacak.

Filmin başrolleri yeniden Chris Hemsworth ve Sam Hargrave tarafından paylaşılacak. Filmin senaryosu, Marvel hayranlarının çokça sevdiği Joe Russo tarafından yazıldı. 

Extraction 2 oyuncu kadrosu:

Chris Hemsworth, Sam Hargrave, Olga Kurylenko, Golshifteh Farahani, Daniel Bernhardt, Tinatin Dalakishvili, Sinead Phelps, Tako Tabatadze, Alex Montyro...

Extraction 2 yayın tarihi:

Extraction 2, 16 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak.

Extraction 2 tanıtım fragmanı:

14
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
14
1
1
1
0