Netflix Türkiye, Temmuz Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmleri Açıkladı

728
400
71
69
69
Netflix, temmuz ayıda Türkiye'de yayınlanacak içeriklerin neler olduğunu açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalar, kullanıcıları hareketli bir ayın beklediğini gözler önüne seriyor. Peki temmuz ayında, Netflix Türkiye'de neler var?

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, temmuz ayında abonelerine sunacağı yeni içeriklerini açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre Netflix abonelerini bu ay, en az 5 yeni dizi ile bir tanesi üçleme şeklinde olan iki film bekliyor.

Netflix'in temmuz ayında yayınlayacağı içeriklere baktığımızda, final yapacak Atypical dizisinin ön plana çıktığını görüyoruz. Ayrıca How to Sell Drugs Online (Fast) isimli dizisinin üçüncü sezonunu da temmuz ayı içerisinde izleme imkanı yakalayacağız. Ancak bu dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı şimdilik bilinmiyor.

Netflix'te Temmuz 2021 - yeni dizi ve film listesi:

 • Netflix dizileri:
  • Atypical: 4. Sezon (9 Temmuz)
  • My Unorthodox Life (14 Temmuz)
  • Never Have I Ever: 2. Sezon (15 Temmuz)
  • Sky Rojo: 2. Sezon (23 Temmuz)
  • How to Sell Drugs Online (Fast): 3. Sezon (Açıklanmadı)
 • Netflix filmleri:
  • Korku Sokağı Üçlemesi (2-9-16 Temmuz)
  • Geçen Yaz (9 Temmuz)

Netflix Orijinal dizileri

Atypical: 4. Sezon (9 Temmuz)

Otizmli genç Sam Gardner'ın hayatını anlatan ve ilk üç sezonunda abonelerin favorileri arasına giren Atypical, 9 Temmuz'da yayınlanacak son sezonu ile seyircilere veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin son sezonu ile hikaye tamamlanacak.

My Unorthodox Life (14 Temmuz)

My Unorthodox Life

Netflix'in temmuz ayında yayınlayacağı yeni dizilerinden bir tanesi de My Unorthodox Life. Elite World Group CEO'su Julia Haart ile çocuklarının hikayesini anlatacak dizi, kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Never Have I Ever: 2. Sezon (15 Temmuz)

Netflix'in gençlik dizilerinden bir tanesi olan Never Have I Ever, 2020 yılında yayına girdiğinde genel olarak beğenilmişti. Dizinin ikinci sezonu, Devi isimli karakterimizin maceralarını anlatmaya devam edecek.

Sky Rojo: 2. Sezon (23 Temmuz)

La Casa de Papel'in yaratıcılarının kaleminden çıkan Sky Rojo, ilk sezonuyla adrenalin ve aksiyonu hep zirvede tutmuştu. 3 hayat kadınının kendilerini pazarlayan kişilerden kaçmasını konu edinen dizi, ikinci sezonuyla da aksiyon seviyesini yüksek tutacak gibi görünüyor.

How to Sell Drugs Online (Fast): 3. Sezon (Açıklanmadı)

How to Sell Drugs Online (Fast)

Bir grup gencin uyuşturucu satmaya başlamaları ile başlayan maceraları tam gaz devam ediyor. Ancak üçüncü sezon, uyuşturucu satıcılığından baronluğa uzanan olaylardan ziyade, ekibin Lenny isimli üyesinin sağlık sorunlarına odaklanıyor.

Netflix Orijinal Filmleri

Korku Sokağı Üçlemesi (2-9-16 Temmuz)

Netflix, temmuz ayında korku filmlerini seven abonelerini doyuracak. Zira ay boyunca farklı günlerde üç korku filmiyle karşımıza çıkacak platform, hazırladığı özel üçleme ile abonelerini saatler boyunca ekrana kilitleyecek.

Geçen Yaz (9 Temmuz)

Türk yapımı dramaları seviyorsanız, Geçen Yaz tam sizlik bir film olarak karşımıza çıkacak. 9 Temmuz'da yayınlanacak Türk filmi, 90'lı yıllarda gençliğinin baharında olan gençlerin aşk hayatlarını anlatıyor.

728
400
71
69
69
Emoji İle Tepki Ver
728
400
71
69
69