Henry Cavill, Superman Rolüne Geri Dönüyor! (Hangi Filmde Geri Döneceği de Belli Oldu)

17
2
1
0
0
En son 5 yıl önce yeni bir filmde Superman olarak karşımıza çıkan Henry Cavill, bugün heyecanlandırıcı bir gelişmeyle gündeme geldi. Warner Bros.'un Cavill'li bir Superman filmi için kolları sıvadığı paylaşıldı.

Superman kahramanıyla adını hafızalara kazıyan Henry Cavill, uzun bir süredir yeni bir DC filminde yer almadı. Öyle ki, Zack Snyder’in Justice League’ini saymazsak aslında kendisini en son 5 yıl önce Superman olarak gördük.

Bu uzun süre pek çok kişide “Henry Cavill Superman’liği bırakıyor mu?” sorusunu akıllara getirirken, bugün bu soruları ortadan kaldıran bir haber geldi. The Hollywood Reporter, Warner Bros.’un en büyük isteğinin Henry Cavill’i yeniden Superman yapmak olduğunu paylaştı.

Henry Cavill'li Superman için çalışmalar başladı!

henry cavill

DC filmlerinin durumu hakkında bir yazı paylaşan The Hollywood Reporter, Warner Bros.’un şu anda pek çok farklı proje ve karakterle planlar yaptığını öne sürdü. Bu karakterler arasında Warner Bros.’un en öncelikli düşündüğü karakterinse Cavill’li bir Superman olduğu belirtildi.

Üstelik habere göre Warner Bros. yöneticileri, bu film için çalışmalara da başladı. Stüdyo, yeni bir Man of Steel filmi için yazar arayışına girdi. Daha önce Görevimiz Tehlike’nin senaryosunu yazan Christopher McQuarrie’nin de istenen yazarlar listesinde olduğu aktarıldı.

DC, yeni bir Superman filmi için çalışmalarına başlamış olsa da bu filme kavuşmak için muhtemelen uzun bir süre daha beklememiz gerekebilir. Bazı teorilere göreyse Superman, yakın gelecekte Black Adam ile aynı filmde de yer alabilir.

Kaynak : https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/dc-movies-james-gunn-pithces-dwayne-johnson-1235243030/
17
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
2
1
0
0