• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC, Blockchain Telefonunun Ucuz Bir Versiyonunu Duyurdu

HTC, Blockchain Telefonunun Daha Ucuz Bir Versiyonu Exodus 1s'i Duyurdu

18
3
1
1
0
Yılların akıllı telefon üreticisi HTC, kripto para cüzdanı telefonunun bütçe modelini açıkladı.

Geçtiğimiz son birkaç yıl içerisinde neredeyse her gün gündemde olan kripto paralar için HTC'de kendi akıllı telefonunu duyurmuştu. Kullanıcıların yanlarında ekstra bir kripto para cüzdanı taşıma ihtiyaçlarını ortadan kaldıran HTC'nin blockchain akıllı telefonu Exodus 1'e gelen yoğun talebin ardından Tayvan merkezli şirket, bu akıllı telefonun daha uygun bir fiyata sahip modelini duyurdu.

Blockchain ağında aktif bir şekilde işlem yaparak ağın sürerliliğini devam ettirecek olan bütçe modeli blockchain akıllı telefon Exodus 1s'in teknik özellikleri veya tasarımı hakkında ne yazık ki hiçbir bilgi HTC tarafından yayımlanmadı ancak bütün blockchain bilgisini (~200 GB) barındıracağı göz önünde bulundurularak, cihazın en az 256 GB dahili hafızaya sahip olması bekleniyor.

HTC yetkilisi Phil Chen, yaptığı açıklamada yeni akıllı telefonun hem daha ucuz hem de daha işlevsel olduğunu dile getirdi. HTC'nin yeni blockchain akıllı telefonu Exodus 1s'in 250 ila 300 dolar fiyat aralığında satılması beklenirken cihazın ne zaman raflardaki yerini alacağına dair ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak : https://www.techradar.com/news/htc-is-launching-a-cheaper-version-of-its-blockchain-phone
18
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
18
3
1
1
0