iPhone'larda Yapay Zekâ Getirecek iOS 18 Ne Zaman Kullanıma Sunulacak?

4
3
1
1
0
Apple, WWDC 2024 geliştirici konferansı ile birlikte iOS 18'i de resmen tanıttı. Özellikle yapay zeka özellikleri, kullanıcıları heyecanlandırmayı başardı. Peki iOS 18, ne zaman kullanıma sunulacak?

iOS 18, bugün tanıtıldı. Bu yeni versiyon, şüphesiz iPhone’lar için en büyük güncellemelerden biri olacak. Gelin iPhone’lara birçok yeniliği getiren ve aynı zamanda kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği iOS 18’in ne zaman yayımlanacağına bakalım. 

iOS 18 ne zaman kullanıma sunulacak?

iOS 18'in geliştirici beta sürümü, bugün itibarıyla erişime açılacak. Dolayısıyla Apple Developer hesabına sahip olanlar, bugün itibarıyla iOS 18'i deneyimlemeye başlayabilecekler.

iOS18

iOS 18'in herkese açık ilk beta sürümü ise gelecek ay kullanıma sunulacak. Dolayısıyla iOS 18'in kararlı sürümünü beklemek istemeyen kullanıcılar, temmuz ayı itibarıyla iPhone'ların yeni yapay zeka özelliklerini test etmeye başlayacaklar.

Tahmin edebileceğiniz gibi iOS 18'in kararlı sürümü, her yıl olduğu gibi bu yıl da iPhone 16 lansmanından sonra kullanıcılarla buluşacak. Dolayısıyla beta sürümdeki kararsız ve performans sorunları yaşayan iOS 18'i denemek istemiyorsanız, eylül ayını beklemeniz gerekecek.

4
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
4
3
1
1
0