PUBG'nin Geliştiricisi Krafton'un Kan Gövdeyi Götüren Fantastik Oyunundan Tanıtım Videosu [18+ Video]

27
5
5
4
3
Krafton'un bir süredir üzerinde çalıştığı "Project Windless" isimli oyunundan ilk tanıtım videosu geldi. Henüz konsept aşamada olan video, sahip olduğu 18+ ögelerle dikkat çekiyor.

PUBG ve PUBG Mobile gibi oyunlarla sektörde oldukça sağlam bir yer edinen Krafton, bir süredir yeni bir oyun üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu. Bu oyun, Güney Kore'de oldukça popüler olan "The Bird That Drink Tears" isimli bir romandan uyarlama olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdiyse henüz isimlendirilmeyen ve "Project Windless" olarak anılan bu oyunla ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Krafton, Project Windless'ın ilk tanıtım videosunu yayınladı. Bu video, oyundan neler bekleyebileceğimizi "konsept" kapsamında gösteriyor. Unreal Engine 5 motoru üzerine inşa edilen video, içerdiği 18+ ögelerle en çok da korku türü yapımlara ilgi duyan oyuncuları mest edecek gibi görünüyor.

Project Windless, bir oyundan fazlası olacak!

Project Windless

Krafton, PUBG ile çok iyi bir ivme yakaladı ve bu ivmeyi kalıcı hale getirmek için çabalıyor. Project Windless ise bunun en net örneği. Şirket, daha önceki dönemlerde yaptığı açıklamalarda bu oyun için kitap ve grafikler üzerine kurulu özel bir roman yayınlayacağını da söylemişti. Ayrıca bunlara ek olarak çeşitli multimedya içerikler de Project Windless için hazırlanıyor. 

Krafton'un üst düzey çalışanlarından Kwang Jae Son, The Verge'e verdiği bir röportajda dikkat çeken bir çıkış yapmıştı. Project Windless'ı The Witcher ile kıyaslayan Son, hedeflerinin tam olarak The Witcher kadar popüler olmak olduğunu söylemişti. Bugün paylaşılan tanıtım videosu, oyunun gerçekten de The Witcher ile kapışacak potansiyele sahip olduğunu gözler önüne seriyor.

Project Windless için hazırlanan 18+ tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz

Not: YouTube politikaları gereğince bu videonun üçüncü taraflarda izlenmesine izin verilmiyor. Bu yüzden video istemcisinde yer alan "YouTube'da izleyin" butonuna tıklamalısınız.

Kaynak : https://youtu.be/pU9DOLY2cy0
27
5
5
4
3
Emoji İle Tepki Ver
27
5
5
4
3