Marvel Patronu Kevin Feige, İptal Edilen Batgirl Filminin Yönetmenlerine Destek Mesajı Gönderdi

12
4
1
0
0
Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige'nin, geçtiğimiz günlerde iptal edildiği açıklanan Batgirl’ün yönetmenleri Adil El Arbi ve Bilall Fallah'a destek mesajı gönderdiği ortaya çıktı.

Süper kahraman yapımları ile tanıdığımız DC, birçok yeni filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanırken geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama, hayranların bir süredir beklediği bir filmin iptal edildiğini göstermişti. Warner Bros. ve DC Films, prodüksiyonunun son aşamalarında olan Batgirl filminin izleyici testinden geçemediği için çıkış yapamayacağını duyurmuştu.

Bu haber, sinema dünyasında büyük yankı yaratmıştı. Batgirl’ün yönetmenleri, yaptığı açıklamalarda 90 milyon dolarlık filmin iptali karşısında şok olduklarını açıklamış, filmin gösterilmesini istediklerini belirtmişti. Warner Bros’un kararına gelen tepkiler sürerken şimdi de süper kahraman yapımlarıyla tanınan Marvel cephesinden konuyla ilgili açıklama geldi.

Marvel patronu Kevin Feige, Batgirl’ün yönetmenlerine destek için ulaştı

Batgirl’ün yönetmenleri Adil El Arbi ve Bilall Fallah, Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige’nin konuyla ilgili kendilerine bir e-posta gönderdiğini açıkladı. Mesajın ekran görüntüsünü paylaşan El Arbi, “Teşekkürler Kevin kardeş” ifadelerini kullandı.

Feige, gönderdiği e-postada Batgirl filmi hakkındaki haberlerden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Marvel patronu, geçtiğimiz günlerde evlenen El Arbi’yi kutlamayı da ihmal etmedi. El Arbi ve Fallah, bu düğün sırasında Warner Bros.’un iptal kararını öğrenmişlerdi. Son olarak Feige, MCU’nun geçtiğimiz aylarda çıkan yeni dizisi Ms. Marvel’ın iki bölümünü yöneten ikiliye çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bunların yanı sıra Arbi, dünya çapından birçok insanın kendilerine ulaştığını Instagram üzerinden belirtti. Ünlü yönetmenler Edgar Wright ve James Gunn, Batgirl’ün rafa kaldırılması ile ilgili ikiliye ulaşanlar ve onları destekleyenler arasındaydı. Arbi de aldıkları desteğin bu zor dönemde onlara yardımcı olduğunu vurguladı.

Kaynak : https://deadline.com/2022/08/batgirl-directors-message-support-kevin-feige-after-films-axing-1235085887/
12
4
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
12
4
1
0
0