İptal Edilen Batgirl Filminin Yönetmenlerinden Açıklama Geldi: "Hala İnanamıyoruz!"

17
4
2
1
0
İptal Edilen Batgirl Filminin Yönetmenlerinden Açıklama Geldi: "Hala İnanamıyoruz!"
DC'nin beklenen filmlerinden birisi olan Batgirl’ün Warner Bros. tarafından iptal edildiği ortaya çıkmıştı. Filmi merakla bekleyen hayranlarını şoke eden bu gelişmenin ardından filmin yönetmenleri sosyal medya hesaplarından bir açıklama paylaştı.

Warner Bros. ve DC Films'in, şu anda post prodüksiyonun son safhalarında olan Batgirl’ü yayınlamaktan vazgeçtiğine dair çıkan haberler büyük bir şaşkınlığa yol açmıştı. Kaynaklardan elde edilen bilgilere göre filmin iptal etmesinde izleyici testlerinden oldukça kötü geri dönüşler almış olmasının en büyük etkenlerden biri olduğu iddia edilmişti.  

Warner Bros. 3 Ağustos’ta, filmin tamamı çekilmiş olmasına ve post prodüksiyon aşamasında olmasına rağmen, filmin telafi edilemeyeceğini düşünerek 90 milyon dolarlık “Batgirl”i sinemalarda veya HBO Max’te yayınlamaktan vazgeçti. Filmi merakla bekleyenleri oldukça üzen bu kararın ardından filmin yönetmenlerinden bir açıklama geldi.

Yönetmenler film aniden iptal edildiği için şokta!

()

Batgirl yönetmenleri Adil El Arbi ve Bilall Fallah, çekimleri tamamlanmış filmin aniden iptal edilmesinden sonra sosyal medya hesaplarında ortak bir açıklama yayınladı. Haberlerden dolayı üzgün ve şoke olduklarını dile getiren yönetmenler, bu karara hala inanamadıklarını açıkladılar. Yönetmenler olarak, çalışmalarının izleyicilere gösterilmesinin kritik bir öneme sahip olduğunu belirten ikili açıklamalarına şöyle devam etti.

Film bitmek üzereyken, tüm dünyadaki hayranların filmi izleyebilme ve kucaklama fırsatı bulmasını diliyoruz. Umarım bir gün gerçekleşir. Muhteşem kadromuz ve ekibimiz muazzam bir iş çıkardı ve Batgirl'ü hayata geçirmek için çok çalıştı. Bu ekibin bir parçası olduğumuz için sonsuza kadar minnettarız. Michael Keaton, JK Simmons, Brendan Fraser, Jacob Scipio, Corey Johnson, Rebecca Front ve özellikle Batgirl'ü bu kadar tutku, bağlılık ve insanlıkla canlandıran büyük Leslie Grace gibi harika oyuncularla çalışmak bir rüyaydı. Her halükârda, küçüklüğümüzden beri Batman'in büyük hayranları olarak DCEU'nun bir parçası olmak, kısa bir an için bile olsa bir ayrıcalık ve onurdu. Yaşasın Batgirl

Kaynak : https://twitter.com/CultureCrave/status/1554887602641154048?t=b3FtgUI5AI248Au933T-fw&s=31
17
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
17
4
2
1
0