Microsoft, Windows 10 için 4K Çözünürlüklü Duvar Kağıdı Paketi Yayınladı

26
3
2
1
1
Microsoft, Windows 10 kullanıcıları için yeni bir duvar kağıdı paketi yayınladı. Yayınlanan paket, 4K çözünürlüklü 10 görselden oluşuyor.

Microsoft'un Windows 10 kullanıcıları için dunmuş olduğu duvar kağıdı paketi, 22 Nisan Dünya Günü için hazırlandı. Dünya üzerinde nesilleri tehdit altında veya tükenmek üzere olan canlıların fotoğrafları, 4K çözünürlükle ücretsiz edinilebiliyor.

Temayı iki şekilde indirebilirsiniz. İlk olarak ayarlar menüsünün altından kişiselleştirme alt menüsünde bulunan temalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Buradan sizi Microsoft Mağaza üzerinden yapılacak yönlendirme ile indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer isterseniz de buradan ilgili web sitesine ulaşabilirsiniz. Web sitesinin sağ tarafında görebileceğiniz 'Al' butonu aracılığıyla Microsoft Mağaza sayfasına yönlendirileceksiniz. Microsoft Mağaza yardımıyla indirmenizi tamamlayabilirsiniz.

Temayı kullanabilmek için Windows 10'un güncel versiyonunu kullanmanız gerekiyor. Tema paketi Windows 10'un 1803 ve 1809 sürümlerini desteklemektedir. Eğer sizler de bu sürümlerden birisine sahipseniz, temayı hemen yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca masaüstünde farenizin sağ tuşuna bastığınız zaman, görselleri değiştirebildiğinizi unutmayın.

Kaynak : https://news.softpedia.com/news/microsoft-releases-a-4k-wallpaper-pack-for-windows-10-525763.shtml
26
3
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
26
3
2
1
1