MSE Zirvesi, 23-24 Kasım'da Boğaziçi Üniversitesi'nde

7
3
1
1
0
Sektörlerin lider şirketlerinden gelen CEO’lar ile bire bir iletişim kurma fırsatı yakalayabileceğiniz MSE, 23-24 Kasım'da kapılarını açacak. Etkinlik hakkında detaylar, haberimizde.

Management Study with Executives (MSE); Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu sene 9. Kez düzenlenecek olan, 2 gün boyunca üst düzey yöneticilerden kariyer basamaklarını tırmanırken yapılması/yapılmaması gerekenlerin tecrübelere dayanarak ortaya konacağı Türkiye’nin en prestijli kariyer zirvelerindendir.

MSE’de Networking Break’ler sayesinde sektörlerin lider şirketlerinden gelen CEO’lar ile birebir iletişim kurabilir, samimi bir sohbet ortamında aklındaki sorulara cevap bulabilirsiniz. MSE’de ayrıca, üst düzey yöneticilere kendini göstermek ve deneyimleyerek öğrenmek için önemli fırsatlar sunan vaka analiz çalışmalarına ve workshoplara katılabilirsiniz.

bogazici üniversite

Boğaziçi Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Management Study with Executives (MSE), 23-24 Kasım tarihlerinde kapılarını katılımcılara açacak. Etkinlikte yer almak için buraya tıklayabilir, ayrıca etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için de resmi Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

7
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
7
3
1
1
0