OPPO Enco Buds 2 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Özellikleri ve Hiç de Fena Olmayan Fiyatı

9
5
1
1
1
OPPO'nun ağustos ayında duyurduğu yeni nesil kulaklıkları Enco Buds 2, Türkiye'de satışa sunuldu. Kulaklık, 699 TL tavsiye edilen satış fiyatına sahip. Peki bu fiyatı hak ediyor mu? İşte özellikleri

Son yıllarda akıllı telefon pazarında popülerliğini düzenli olarak artırmayı başaran OPPO, aynı başarıyı giyilebilir teknoloji ürünlerinde de göstermeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz ağustos ayında yeni Enco Buds 2 kulaklıklarını tanıtan şirket, bugün bir kulaklık arayışında olanlara çare olabilecek duyurusunu yaptı.

OPPO’nun tam kablosuz kulaklık modeli Enco Buds 2, Türkiye’de satışa sunuldu. Dokunmatik kontrol ve 10 mm titanyum sürücülere ev sahipliği yapan kulaklık, piyasaya göre uygun sayılabilecek bir fiyata sahip.

OPPO Enco Buds 2 neler sunuyor?

oppo enco buds 2

OPPO Enco Buds 2, insan seslerini dinamik olarak takip etmek ve gerçek zamanlı olarak konuşmaları arka plan seslerinden ayırmak için ‘Yapay Zeka Derin Gürültü Önleme’ özelliğine sahip. Kulaklık, Bluetooth 5.2 bağlantı desteğiyle Binaural Düşük Gecikme sunuyor.

Kulaklık, tam şarjla 28 saate kadar kullanım sunuyor. Elbette kulaklığın kullanım ömrü, ses seviyesi ve aktif olan özelliklere göre değişebiliyor. 10 dakikalık şarjla 1 saat kullanım sunan kulaklık, hızlı şarj desteğine yer veriyor.

OPPO Enco Buds 2 fiyatı:

OPPO Enco Buds 2, ülkemizde 699 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatına sahip olacak. Tabii gerçek satış fiyatı satıcıların elinde olacak.

9
5
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
9
5
1
1
1