• Anasayfa
  • Oyun
  • PUBG Mobile, 24 Ağustos'ta Canlı Yayın Düzenleyecek

PUBG Mobile, 24 Ağustos'ta Büyük Bir Canlı Yayın Etkinliği Düzenleyecek

20
10
4
1
1
PUBG Mobile, 24 Ağustos'ta Yeni Çağ adında büyük bir canlı yayın etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Etkinliğin içeriği bilinmezken oyuna gelecek büyük yeniliklerin duyurulması bekleniyor.

Mobil dünyanın en popüler battle royale oyunlarından PUBG Mobile, resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulundu ve 24 Ağustos’ta New Era (Yeni Çağ) adında bir canlı yayın etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

PUBG Mobile ya da Tencent, söz konusu etkinlikten ne beklememiz gerektiğine dair herhangi bir açıklamada bulunmadı ancak etkinlik için ‘Yeni Çağ’ gibi iddialı bir isim seçilmiş olması, etkinliğe dair beklentileri artırıyor.

pubg mobile

PUBG Mobile’ın New Era etkinliğinde duyurulması beklenen yenilikler arasında Erangel 2.0 haritası, yenilenen kullanıcı arayüzü, Ultra HD grafik desteği, haritada birden çok konum işaretleme yer alıyor. Yine de bunlardan herhangi birinin gelip gelmeyeceği ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Duyuruya göre etkinlik, 24 Ağustos tarihinde YouTube ve Facebook üzerinden canlı yayınlanacak. Etkinliğin başlangıç saati ise 16:30 olarak açıklandı. PUBG Mobile’ın YouTube sayfasına buradan, Facebook sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.pocket-lint.com/games/news/153439-pubg-mobile-will-be-ushering-in-a-new-era-with-a-big-announcement-on-24-august
20
10
4
1
1
Emoji İle Tepki Ver
20
10
4
1
1