• Anasayfa
  • Oyun
  • PUBG, ‘Silah Ustalık’ Sistemini Devreye Soktu

PUBG, ‘Silah Ustalık’ Sistemini Devreye Soktu

37
5
3
1
1
Playerunknown's Battlegrounds, oyuncuların hangi silahta ne kadar başarılı olduklarını görebilecekleri ‘Silah Ustalık’ sistemini devreye soktu. Yeni özellikle birlikte, oyuncular hangi silahta ne kadar tecrübeli olduklarını ve silahlarında hangi eklentileri ne kadar kullandıklarını istatistiksel olarak görebilecek. Ayrıca sistem, oyuncuların belirli silahlardaki başarılarına göre onlara amblemler ve ödüller de verecek. Şu an yalnızca bilgisayar versiyonu için yayınlanan sistem, ilerki günlerde Xbox One ve PlayStation 4 için de kullanılabilir hale gelecek.

Maç içinde topladığınız Silah Deneyim Puanları (Weapon XP), Silah Ustalığı amblemlerini kazanmanızı sağlayacak. Ayrıca oyuncuların zor pozisyonlarda yaptığı katletmeler; daha uzun süre hayatta kalmalarını, daha fazla düşman öldürmelerini ve daha hızlı Weapon XP kazanmalarını sağlayacak. Her silah için toplam 10 ustalık seviyesi olacak. Oyuncular bu ustalık seviyelerinde ilerledikçe oyun içinde kilitli olan eşyaları açma fırsatı yakalamış olacaklar.

Oyunun yapımcı şirketi, “Silah Ustalığı özelliği, şu anda tasarlanmış çok daha büyük bir sistemin ilk parçası” açıklamasını yaptı. Şirket geribildirimin önemini ise şu cümleleriyle vurguladı:

“Geliştirici ailesi olarak büyüdükçe, daha iyi konsantre olmak ve daha çok öğrenmek için sizin yorumlarınız çok önemli. Gelecekteki ödüller veya Silah Ustalığı sistemi için ya da PUBG oyuncusu olarak daha iyi gelişebilmek için düşünceleriniz varsa lütfen bize bildirin.”

PUBG Corporation'ın, yeni özellikleri özetleyen videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Peki, sizce PUBG’ye ne gibi yeni özellikler getirilmeli? Görüş, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın, takipte kalın.

Kaynak : https://comicbook.com/gaming/2019/04/27/pubg-video-weapon-mastery-system/
37
5
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
37
5
3
1
1