• Anasayfa
  • Mobil
  • Realme Türkiye’den ‘Salı Pazarı’ Temalı Reklam [Video]

Realme Türkiye'den Apple'a Ağır Göndermeli 'Salı Pazarı' Temalı Reklam

145
21
9
2
2
Realme Türkiye'den Apple'a Ağır Göndermeli 'Salı Pazarı' Temalı Reklam
Realme Türkiye, Apple'ı konu alan yeni bir reklam filmi çekti. Ankara’daki bir pazarda çekilen reklamda bir tezgah, elma ve Realme 8 Pro sattı. Gerilla reklamcılığa güzel bir örnek olan filmde cihazın fiyatının düşüklüğüne dikkat çekildi.

Geçtiğimiz haftalarda Apple, yeni iPhone serisi iPhone 13'ü tanıtmıştı. Telefonlar, bir önceki nesil akıllı telefonlara fazlasıyla benzediğinden kullanıcılar tarafından biraz dalgaya alınmış olsa da her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir taleple karşılaştı.

Fakat yeni iPhone serisinin fiyatları, yine tıpkı her sene olduğu gibi kalbimize ivme inmesine neden oldu. Öyle ki en üst düzey iPhone 13 modeli olan iPhone 13 Pro Max, 23 bin TL'ye kadar fiyatlandırmayla satışa sunulacak.

Realme’nin 8 Pro modeli için salı pazarında çektiği reklam filmi:

()

iPhone 13'ün bu fiyatlandırması, Realme Türkiye tarafından da ele alındı. Şirket, yayınladığı bir reklamda Ankara’daki Ulus pazarında kurduğu tezgahta iki farklı ürüne yer verdi: Elma ve Realme 8 Pro. Standın elmayla doldurulmuş kısımda “Tanesi 23.000 TL” yazıyordu. Realme 8 Pro'nun sergilendiği bölümde ise “Tanesi 3.799 TL” ibaresi yer aldı. 

Tezgahın başındaki kişi ise nasıl meyve sebze için övgüler yapılıyorsa, benzerlerini telefon için yaptı.108 megapiksellik büyük resim burada” benzeri ifadelerle müşteriyi çağıran tezgahçı, Realme 8 Pro’nun özelliklerine karşın sahip olduğu fiyata dikkat çekti.

145
21
9
2
2
Emoji İle Tepki Ver
145
21
9
2
2